1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. '14 yıllık sürede yapılan hizmetler Türk siyasi tarihine yazılacaktır'
'14 yıllık sürede yapılan hizmetler Türk siyasi tarihine yazılacaktır'

'14 yıllık sürede yapılan hizmetler Türk siyasi tarihine yazılacaktır'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "14 yıllık sürede yapılan hizmetler altın harflerle Türk siyasi tarihine yazılacaktır." dedi.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "14 yıllık sürede yapılan hizmetler altın harflerle Türk siyasi tarihine yazılacaktır." dedi.

AK Parti Kastamonu İl Başkanlığınca Kastamonu Belediyesi Grand Moni Düğün Salonu'nda düzenlenen iftar programında konuşan Ataş, "Yeter ki bu davanın kurucusu Recep Tayyip Erdoğan üzülmesin, onun gözünden yaş damlamasın diye her türlü fedakarlığı yapan nice babayiğitler biliriz. Kastamonu'nun babayiğitleri de hanımefendileri de bize son iki seçimde bu zaferi yaşattığı için kutluyorum." diye konuştu.

Ataş, AK Parti'de siyaset yapmanın bir ayrıcalık olduğunu belirterek şöyle devam etti:

"AK Parti'de siyaset yapmak herkese nasip olacak bir iş değildir. Allah korusun merdivene ters binen bir liderin partisinde de siyaset yapabilirdiniz. Ama siz dünya lideri diye tabir ettiğimiz kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kurmuş olduğu partide siyaset yapmak suretiyle Türkiye'yi değiştirdiniz, dönüştürdünüz. Altın harflerle yazılacak eserlerin altına adınızı yazdınız. Onun için AK Parti’de siyaset yapmak herkese nasip olacak bir iş değildir. 14 yıllık sürede yapılan hizmetler altın harflerle Türk siyasi tarihine yazılacaktır."

HABERE YORUM KAT