1. HABERLER

  2. ASAYİŞ

  3. 2 genç kız 30 saniyede 6 parça kıyafet çaldı
2 genç kız 30 saniyede 6 parça kıyafet çaldı

2 genç kız 30 saniyede 6 parça kıyafet çaldı

Diyarbakır'da bir mağazaya giren iki genç kız, alışveriş yapma bahanesiyle beğendikleri 6 parça kıyafeti 30 saniyede götürdükleri kabinde çaldı.

A+A-

Diyarbakır'da bir mağazaya giren iki genç kız, alışveriş yapma bahanesiyle beğendikleri 6 parça kıyafeti 30 saniyede götürdükleri kabinde çaldı. Polis, yapılan ihbar üzerine hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, merkez Yenişehir ilçesi Ekinciler Caddesi üzerinde bulunan bir mağazada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, mağazayı açan çalışanlar sabah erken saatte temizliğe başladı. Kısa süre sonra temizliği bitiren personel mağazayı müşterilere de açınca iki genç kız içeriye girdi. Kıyafet alma bahanesiyle içeride bir süre dolaşan iki genç kız, 6 farklı ürünü beğendi. Denemek amacıyla girdikleri kabinde genç kızlar, ürünlerin üzerindeki demir barkodu 30 saniyede sökerek çantalarına koydu. Mağazadan çıktıktan sonra 2 genç kızın hırsızlık yaptığını fark eden çalışanlar, güvenlik kamerasından olayı tespit ettikten sonra polise haber verdi.

Polis ekipleri, güvenlik kamerasından tespit edilen genç kızları yakalamak için çalışma başlattı.

2 genç kız 30 saniyede 6 parça kıyafet çaldı

2 genç kız 30 saniyede 6 parça kıyafet çaldı

HABERE YORUM KAT