1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. 40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.
40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

Serik Belediyesi tarafından yapılan toplu sünnet şöleninde 40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.Ş

A+A-

Serik Belediyesi tarafından yapılan toplu sünnet şöleninde 40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.Şölende konuşan Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, çocukların mutluluğunun kendilerinin mutluluğu olduğunu belirtti.

Serik Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyonda belediyeye kayıt yaptıran 40 çocuğun sünnetleri geçtiğimiz günlerde Serik Devlet Hastanesinde tarafından yapılarak tamamlanmıştı. Sünnet olan çocuklar için şölen düzenlendi. Çınaraltı meydanında gerçekleştirilen sünnet şölenine, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Serik Devlet Hastanesi Baş Hekimi Yusuf Kara, Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, Belediye Meclis Üyeleri, sünnet olan çocukların aileleri ve vatandaşlar katıldı

Şölende ilk olarak Kur'an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu. Şölende konuşan Serik belediye Başkanı Ramazan Çalık, "Biz işimiz gücümüz Serik diyoruz. Sizlerin mutluluğu bizlerin mutluluğu, çocuklarımızın mutluluğu bizlerin mutluluğu, bu felsefe ile yolumuza devam ediyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Amaç Serik'te birlik ve beraberliği, saygıyı,sevgiyi ve huzuru yakalamak, insanlara hizmet etmek" dedi. Sünnet şöleni, yerel sanatçılar Ali Özmen ve Nazlıcan konseri ve kına gecesi merasimi ile son buldu.

40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

HABERE YORUM KAT