1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Adil Öksüz'ün kuzeni: "Erdoğan'ı unutun yakında yok olacak"
Adil Öksüz'ün kuzeni: "Erdoğan'ı unutun yakında yok olacak"

Adil Öksüz'ün kuzeni: "Erdoğan'ı unutun yakında yok olacak"

Hatay'ın Erzin İlçesi'nde yakalanarak sorguya alınan Remzi Öksüz'ün müdür yardımcılığı yaptığı konteyner kentte toplantı düzenlediği ve "Erdoğan'ı unutun yakında yok olacak" dediği öğrenildi.

A+A-

Kilis Elbeyli'deki konteynır kentinin müdür yardımcılığını yaptığı sırada on binlerce mültecinin parmak izi bilgilerini ABD’ye gönderdiği ortaya çıkan "Firari imam" Adil Öksüz’ün kuzeni Remzi Öksüz, Hatay'ın Erzin ilçesinde yakalandı. Sorguya alınan Remzi Öksüz'ün konteynır kentinde yaptığı kirli işler de bir bir ortaya çıkmaya başladı. 

ERDOĞAN YOK OLACAK

Parmak izi ihanetini gerçekleştiren Öksüz'ün kirli işleri de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Akşam'ın haberine göre, Remzi Öksüz'ün görev aldığı Elbeyli Konteynır kentinde kalan Suriyeli kanaat önderleriyle bir araya geldiği ve burada sürekli olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği, FETÖ lideri Gülen’i övdüğü ve dua etmeleri istediği öğrenildi. Öksüz'ün kamptaki Suriyelilere "Erdoğan'ı unutun, yakında yok olacak" dediği belirlendi.

TERÖRİSTLERİ YÖNETECEKTİ

Suriye'deki iç savaşın ardından yalnızca sınırdaki Kilis ve Hatay'da görev yapan Öksüz'ün 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olsaydı DAEŞ ve PKK'lı teröristlerin Türkiye'ye girişlerini kolaylaştıracağı ve yöneteceği tespit edildi.

AKŞAM

HABERE YORUM KAT

2 Yorum