1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Ahmet Pekyatırmacı: "Başarımızı hemşehrilerimize borçluyuz"
Ahmet Pekyatırmacı: "Başarımızı hemşehrilerimize borçluyuz"

Ahmet Pekyatırmacı: "Başarımızı hemşehrilerimize borçluyuz"

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma buluşmaları kapsamında Selçuk Sanayi Camiinde vatandaşlarla bir araya geldi.

A+A-

Selçuklu Belediyesi tarafından her hafta farklı bir mahallede gerçekleştirilen Cuma buluşmaları devam ediyor. Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Başkan Pekyatırmacı ile görüşerek istek ve önerilerini ilettikleri buluşmaları bu hafta Selçuk Sanayi Camiinde gerçekleşti. 

Cuma Buluşmasında Başkan Pekyatırmacı’ya, Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Milletvekili Adayları Muhammed Zeren ve Mehmet Akif Yılmaz, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı üyeleri, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

Selçuklu halkına belediye hizmetlerini her alanda en iyi şekilde sunmak için gayret gösterdiklerini söyleyen Başkan Pekyatırmacı, “Selçuklu’ da belediyecilik hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gelenekselleşen Cuma Buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Selçuklu’yu konuşuyoruz. Bu buluşmalar, yapılan hizmetlerin anlatılmasına ve hizmet planımızın şekillenmesine katkı sağlıyor” dedi.

Selçuklu’da çok geniş bir yelpazede hizmet ürettiklerini ifade eden Başkan Pekyatırmacı, "Hemşehrilerimizin sosyal hayat, eğitim, kültür ve spor alanlarıyla daha modern ve mutlu bir Selçuklu’ da yaşamalarını sağlamak içinmevcut projelerimizin üzerine her gün yenilerini ekleyerekilçemize ve şehrimize katkı sağlamak için gayret gösteriyoruz.Selçuklu’nun 72 mahallesine belediyemiz ekipleri tarafından altyapıdanlokal hizmetlerine kadar günlük faaliyetlerimiz yapılmaktadır. Mahallelerimiz aile yaşam merkezleri, emekli konakları, spor salonları, okullar ve birçok tesisle daha müreffeh hale geldi. Selçuklu sadece bugün değil gelecekte de Türkiye’nin örnek belediyeleri arasında yer almaya devam edecek. Bu başarıda halkımızın güven ve desteği en önemli gücümüz" dedi.

Ramazan ayı boyunca ilçe genelinde mahallelerde düzenlenen iftar sofraları ile kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en üst safhaya ulaştığını ifade eden Başkan Pekyatırmacı,  Ramazan ayının rahmetiyle ve

bereketiyle tecelli ettiğine dikkat çekerek Kadir gecesinin ve yaklaşan Ramazan Bayramının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diledi.

cuma_bulusmasi--(3)-002.jpg

cuma_bulusmasi--(1).jpg

HABERE YORUM KAT