1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK Parti yönetiminden Seçen'e tebrik ziyareti
AK Parti yönetiminden Seçen'e tebrik ziyareti

AK Parti yönetiminden Seçen'e tebrik ziyareti

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Atilla Seçen'i ziyaret etti.Yanar, beraberindeki...

A+A-

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Atilla Seçen'i ziyaret etti.

Yanar, beraberindeki yönetim kuruluyla Hasan Ünver'in 24 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimi için aday adaylığı başvurusunda bulunmak üzere istifa etmesiyle boşalan Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Seçen'e tebrik ziyaretinde bulundu.

Seçen'i kutlayan Yanar, hizmetlerin etkili bir şekilde devamlılığını sağlamak amacıyla her zaman olduğu gibi bundan sonra da kendilerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Seçen de "Halkımızın beklentilerine uygun hizmet hareketinin öncülüğünü yapan AK Parti çatısı altında bir büyük sorumluluğu üstlendiğimi biliyorum. Hep birlikte, şehrimiz insanlarının bizlerden beklediği hizmetleri yerine getirmek için mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız. Hizmet kervanı dün olduğu gibi bundan sonraki dönemde de aynı azim ve kararlılık içerisinde devam edecek." dedi.

HABERE YORUM KAT