1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Akşehir Belediyesi vatandaşlarla iftarda buluşturdu
Akşehir Belediyesi vatandaşlarla iftarda buluşturdu

Akşehir Belediyesi vatandaşlarla iftarda buluşturdu

Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi ve hayırsever vatandaşları işbirliği ile yapılan mahalle iftarlarının ilki Ulupınar Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

A+A-

İftar programına Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Ulupınar Mahallesi sakinleri katıldı. İftar öncesi Akşehir Belediyesi Fasıl Grubu tarafından tasavvuf müziği ve ilahilerden oluşan mini bir dinleti sunuldu. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, iftar alanındaki masaları tek tek gezerek, vatandaşların Ramazan'ını tebrik ederken, özellikle çocuklarla da sohbetler etti.
İftar öncesi kısa bir konuşma yaparak iftara katılan hemşehrilerinin ve tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerif'ini tebrik eden Başkan Akkaya, iftara katkı sağlayan hayırsever kuruluşlara ve kişilere de teşekkür etti. Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin ise böyle güzel bir iftar yemeğinde vatandaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek Akşehir Belediyesi’ne ve emeği geçenlere teşekkür etti. Yapılan duanın ardından okunan ezan ile oruçlar açıldı. Yenilen iftar yemeğinin ardından toplu olarak dua edildi.

HABERE YORUM KAT