1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Alper Avcı, transfer istiyor
Alper Avcı, transfer istiyor

Alper Avcı, transfer istiyor

Anadolu Selçukspor teknik direktörü Alper Avcı, devre arasında yapacakları transferlerle daha güçlü bir takım haline geleceklerini söyledi

A+A-

Alper Avcı, yaptığı açıklamada, “İkinci yarıda başarıya ulaşabilmek için öncelikle geride kalan ilk yarıyı etüt etmek gerekiyor. Göreve geldikten sonra oynadığımız 6 karşılaşma var. Bu 6 haftalık süreç bize ikinci yarıdaki gerek oyunsal anlamda, gerek fiziksel anlamda yapılacak hazırlıkların bana göre bir reçetesi olacak. Tüm verileri dikkate alarak planlamaları yapıyoruz. Bazı mevkilerde oyuncu anlamında eksiğimiz vardı. Kendi oyun anlayışımıza göre bazı dokunuşlar yaptık. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onların yerine yeni arkadaşlarımız geliyor. Mevkisel olarak belki 1-2 transfer daha yaptığımız zaman eksiğimiz kalmayacak gibi görünüyor. Özellikle bu kamp ve hazırlık dönemini çok iyi geçirmemiz gerekiyor. Bunu oyuncu arkadaşlarımız ile de paylaştık" dedi.  

'İKİNCİ YARI ZOR GEÇECEK'
İkinci yarının oldukça zor bir lig olacağını hatırlatan Avcı, şunları kaydetti: "Biz bu zorluğu lehimize çevirmek için ikinci yarıya iyi başlamak istiyoruz. Burada bir haftalık bir kamp dönemi geçireceğiz. Burada özellikle fiziksel anlamda testler yapmaya çalışacağız. Bu testlerden Antalya’da yapacağımız kampın antrenman programını belirlemede yararlanacağız. Gerek dayanıklılık, gerek kuvvet anlamında testleri yaptıktan sonra Antalya’da özellikle hem fiziksel hem de taktiksel anlamda bir hazırlık dönemimiz olacak. Bir tane hazırlık maçı oynayacağız. Kamp sonrası Konya’ya döneceğiz ve Tuzlaspor maçının hazırlıklarına devam edeceğiz.” 

HABERE YORUM KAT