1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Anadolu Efes’ten maç biletlerinde devrim
Anadolu Efes’ten maç biletlerinde devrim

Anadolu Efes’ten maç biletlerinde devrim

Anadolu Efes Spor Kulübü, TIXBOX ile partnerlik anlaşmasına imza attı.

A+A-

Anadolu Efes Spor Kulübü, TIXBOX ile partnerlik anlaşmasına imza attı. Türkiye pazarına 2014 yılı itibariyle giriş yapan bölgenin ileri gelen biletleme şirketlerinden TIXBOX, Anadolu Efes'in tüm iç saha maçlarında biletleme operasyonlarından sorumlu olurken, sunduğu dijital teslimat seçenekleri ile basketbolseverlerin Abdi İpekçi Spor Salonu'na girişlerinin hızlı ve kolay olmasını sağlayacak. Anadolu Efes taraftarları, 2016-2017 sezonunda, bilet ve kombinelerini dijital olarak kullanarak cep telefonlarıyla salona giriş yapabilecek.

Anadolu Efes, dijital bilet devrimini başlatan TIXBOX ile partnerlik anlaşması yaparak, iç saha maçlarında taraftarlarını mutlu edecek uygulamalara imza atmaya devam ediyor.

Sektöründe Öncü Marka TIXBOX

Etkinlik ve eğlence sektörüne yenilikçi bir anlayış getiren ve Türkiye'de Cirque du Soleil, Madame Tussauds, Legoland Discovery Centre, Istanbul Sealife Akvaryum ve yurtdışında Formula One Abu Dhabi Grand Prix, Dubai Duty Free Tennis Championship gibi dünyaca ünlü markaların biletleme operasyonlarını yürüten TIXBOX ile partnerlik anlaşması imzalayan Anadolu Efes, taraftarlarının özel biletleme imkanlarını kullanmalarını sağlayacak.

Maç biletlerini dijital olarak kullanabilecek olan basketbolseverler, hem cep telefonu kullanarak maçlara girebilecek hem de biletleriyle ilgili unutma, kaybolma, ıslanma ve yırtılma gibi sorunlar yaşamayacak

Kuyruk beklemek ve kurye parası ödemek yok

Maç biletlerini internet üzerinden satın alabilecek olan basketbolseverler salona; ister SMS ile, ister çıktı alacakları PDF ile, isterlerse de telefonlarından tixbox.com.tr'deki "Biletlerim" sayfasına girip, barkodlarını görüntüleyerek kolayca giriş yapabilecekler. Basketbolseverler TIXBOX anlaşmasıyla birlikte kuyruk beklemek veya kurye parası ödemek gibi işlemlerle de uğraşmayacaklar.

Basketbolseverler Tixbox anlaşmasıyla birlikte kuyruk beklemek veya kurye parası ödemek gibi işlemlerle de uğraşmayacaklar.

Anadolu Efes Fan Club ile entegre sistem

Anadolu Efes Fan Club üyeleri, TIXBOX üzerinden yapacakları işlemlerde Anadolu Efes Fan Club ayrıcalıklarından otomatik olarak faydalanabilecekler. Sezon içerisinde Efes Fan Club üzerinden puan kazanan taraftarlar, Anadolu Efes Spor Kulübü'nün düzenleyeceği pek çok etkinliğe davet edilecekler.

HABERE YORUM KAT