1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Anadolu'ya moral aşıladılar
Anadolu'ya moral aşıladılar

Anadolu'ya moral aşıladılar

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, Konyaspor yöneticileri ve U16 Milli Takımı teknik direktörü Mehmet Yıldırım, Anadolu Sekukspor’u ziyaret ederek, moral aşıladı

A+A-

Anadolu Selçukspor’a pazar günü oynayacağı K.Maraşspor karşılaşmasının öncesinde moral aşılamak için Konya spor camiası seferber oldu. Konya ASKF Başkanı Remzi Ay, Konyaspor yöneticileri Zahir Renklibay ve Mehmet Günbaş ile U16 Milli takım antrenörü Mehmet Yıldırım Yavru Kartallar’ı Tatlıcak’ta ziyaret etti. Ziyarette ev sahipliğini Kulüp Başkanı Mehmet Güney, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ay ve teknik direktör Tayfun Türkmen yaptı. Teknik direktör Tayfun Türkmen ve futbolcular ile antrenman sonunda sohbet eden ziyaretçiler günün anısına bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘DESTEĞİ YANIMIZDA HİSSEDİYORUZ’
Ziyaretlerinden ötürü kendilerine çok teşekkür eden Kulüp Başkanı Mehmet Güney, burada yaptığı konuşmada “Atiker Konyaspor’un maddi ve manevi desteğini hep yanımızda hissediyoruz. Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanı Remzi Ay ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza da bu gün buraya gelerek bizlerin yanında olduklarını gösterdikleri için teşekkür ederiz. Bize güç verdiler. Ekip olarak bu desteğe en güzel cevabı sahada alacağınız sonuçlarla vereceğinize inanıyorum” dedi.

‘HERKESİN GÖZÜ SİZDE OLACAK’
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay da “Yeni bir takım olmanıza, genç bir ekip olmanıza rağmen harika işler yaptınız ilk iki maçta.  Mücadele yönünden harika işler yaptınız. Arkadaşlarımızın da dediği gibi düdük çalmadan maç bitmiyor. Bu uzun bir maraton. Sizlerin hedefi Konyaspor A takımında forma giymek. Sizler genç bir ekipsiniz, herkesin gözü sizlerde olacak, siz mücadeleyi herkesten daha fazla yapacaksınız. Çünkü sizin hedefimiz burası değil bir üste sıçramak. Geçen sezon burada sizler gibi forma giyen 5-6 arkadaşımınız bu gün 1. Ligde forma giyiyor” şeklinde konuştu.

‘BURASI FUTBOLCU OKULU’
U16 Milli Takımı teknik direktörü Mehmet Yıldırım ise kendisinin de Konya Anadolu Selçukspor’da teknik direktörlük yaptığını hatırlatarak, “Burası bir futbolcu okulu adeta.  Geçtiğimiz sezonlarda Milli takımlara giden arkadaşlarımız oldu. Son dönemde Konya’da tüm spor adamlarının katkısı ile bir hareketlenme var. Tüm yaş guruplarında Milli olan oyuncularımız var. Bunun artarak devam etmesi için sizlere büyük görev düşüyor. Burada yıl boyu yönetici ağabeylerimizde, bizlerde sizleri takip edeceğiz. İyi bir çalışma ile gelişim göstererek üst liglere gideceğinize inanıyorum. Tayfun hocama, ekibine ve sizlere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

HABERE YORUM KAT