1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 'Ankara İl Başkanlığı ve medyanın desteği çok önem arz etti'
'Ankara İl Başkanlığı ve medyanın desteği çok önem arz etti'

'Ankara İl Başkanlığı ve medyanın desteği çok önem arz etti'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, Ankara İl Başkanlığı tanıtım ve medya ekibinin verdiği desteğin çok önem arz ettiğini söyledi.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Ankara İl Başkanlığı tanıtım ve medya ekibinin verdiği destek çok önem arz etti." dedi.

Yılmaz, partisinin Ankara İl Başkanlığı Genişletilmiş Birim Başkanları Toplantısı'na katıldı. Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, darbe girişime değinerek yaşananları anlattı.

Ankara İl Başkanlığı'nın darbe gecesi yaptığı çalışmalara değinen Yılmaz, "Darbe gecesi İl başkanımız Mustafa Nedim Yamalı ve ekibine koordinasyonu üstlendikleri için teşekkür ederim. Ankara İl Başkanlığı tanıtım ve medya ekibinin verdiği destek çok önem arz etti. İl Başkanlığının kısa film yarışması ve Ankara Bülteni Dergisi diğer teşkilatlarımıza da örnek oldu. Sosyal medyanın gücünü Ankara il ve ilçe teşkilatlarımız daha elverişli kullandı. Emeklerinizden dolayı i̇l başkanımız nezdinde tüm teşkilatlarımıza teşekkür ederim." diye konuştu.

Yamalı da Ankara İl Başkanlığındaki birim başkanlıkların her şeye rağmen faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmeye çalıştığını ifade etti.

HABERE YORUM KAT