1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Anneler Günü'ne doğru
Anneler Günü'ne doğru

Anneler Günü'ne doğru

NİĞDE (AA) - Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Çiğdem Olgun Şimşek, "Anneler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.Vali Şimşek, mesajında, Anneler...

A+A-

NİĞDE (AA) - Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Çiğdem Olgun Şimşek, "Anneler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Şimşek, mesajında, Anneler Günü'nün merhametin ve sevginin tükenmez kaynağı olan anneliği anımsatması bakımından çok önemli olduğunu belirtti.

Annenin sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu hem de öğretmeni olduğunu belirten Vali Şimşek, şunları kaydetti:

"Huzurlu bir toplumun temeli, sağlam bir ailedir. Annelerimiz, ailenin temeli ve toplumun da geleceğidir. İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, sevginin kaynağı olarak şüphesiz hayatla aramızdaki en güçlü bağ olan annelerimize bir gün değil her gün değer vermeliyiz. Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en güzel ve en yüce duygularından biridir. Annelerimiz, sabırla bizleri büyüterek, hoşgörü ve sevgiyi aşılamıştır. Hepimiz için en önemli varlık olan annelerimize hayatlarının her anında destek olmak, bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek en temel görevimiz olmalıdır. Cennetle müjdelenen, baş tacımız, en değerli varlığımız olan annelerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, yüreği annelik hisleriyle dolu tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyoruz."

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT