1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. Aydın Doğan Hesap Vereceksin
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

Aydın Doğan Hesap Vereceksin

A+A-

Baronlar, derin güçler, cunta sevdalıları, kompradorlar, vesayetçiler ve her türlü eski Türkiye sevdalıları AK Parti ve Erdoğan'dan rahatsızlar. AK Parti ve Erdoğan onların milli iradeye gasplarını, hortumculuklarını, darbelerini bitirdiği için. Onların artık istediği gibi iktidarları yönlendirtemediği için. Evet rahatsızlar Başbakanı pijamayla karşılama devrinden, artık Cumhurbaşkanı ve Başbakanın hiç tınlamaması o tip baronları, karşı tarafı kudurtuyor. Son zamanlarda medyada Aydın Doğan ile alakalı büyük bir tartışma başladı. İlk önce Hürriyet gazetesinin ne olduğuna bakalım. Hürriyet Siyonist sermaye tarafından kurulan, Sedat Simavi'nin öncülüğünde geçmişten beri İslam düşmanlığı yapan bir paçavra. Aydın Doğan döneminde İslam düşmanlığına devam eden bu gazete, 28 Şubata giden yolda algı operasyonları yaparak, Müslümanlar'a hakaret ederek, baş örtüsü düşmanlığı yaparak, Fadime Şahin, Ali Kalkan ve Müslüm Gündüz üzerinden derin, sarsıcı bir algı operasyonu yaparak Müslümanları ağır itham altında bıraktı. 28 Darbesinde Refah Yol hükümetine karşı gerekirse silah kullanırız, ya uy ya çekil, Fetonun lafını manşete taşıyıp beceremediniz bırakın, 70 yıllık imajımız güme gidiyor,( olmayan imajları) askerden Refah partisine şok suçlamalar vb. manşetleri, Doğan holdinge bağlı tüm gazete ve televizyonlarda bu alçak manşetler atıldı. Erdoğan'a karşı da bir mücadele yürüten Doğan, muhtar bile olamaz manşetini atıyordu. Ve daha nice Müslümanlar'a karşı kudurmuş it gibi saldırması. AK Partinin ilk iktidara geldiği dönemde Erdoğan'a karşı yürütülen algı operasyonları. Halen sürüyor. Baş örtüsü düşmanlığın da ilk sıralarda olan Doğan, 411 el kaosa kalktı manşetini de unutmuyoruz. Son olarak  7 Haziran öncesin de Cici çocuğu allayıp pullaması. Haydi bize bir türkü söyle çocuğum havalarına girmeleri. HDPPKK'ya her türlü desteği veren Doğan seçimden sonra HDPPKK'yı tetikçi sunucu ve yazarlarıyla savunmaları. PKK terör örgütünü aklamaya çalışmaları. İşte büyük bir acziyet içerisindeler. AK Parti'yi ve Erdoğan'ı indiremeyeceğini anlayan kirli güçler umutlarını çok alçak bir şekilde PKK terör örgütüne bağladılar. Aydın Doğan Refah Yolu ben yıktım demiş. Tamam ey Aydın Doğan,ama Türkiye eski Türkiye değil. Türkiye çok değişti. Bu yeni Türkiye'de Aydın Doğan hesap vereceksin. Hesap vereceksin. Belki de tüm bu saldırmaların, HDPPKK ve PİÇ'le iş tutmanın sebebi, bu korkudan dolayıdır.

Kitapsız Bayraksız

Cici çocuk Selo Almanya'da ki programında ismi duyulmamış ülkeler dahil 70 ülkenin ve PYD'nin bayrağını asmış. Niye bu kadar şaşırıyoruz. Anlayışında ve ideolojisinde kutsallara düşmanlığı olan birinin bayrağa değer vermemesi çok normal. Kitapsız adamdan her şey beklenir!!!!!!

Bu Esed Aşkı Nereden Geliyor

Amerika, Batı, NATO sözde her gün Esedi indiriyorlar. Ama sonra, işte geçiş yönetiminde Esed olmalı. Esed devrilmemeli. Son olarak Rus uçaklarının muhalifleri bombalaması. Bir yazımda Suriye savaşının sonucu çoktan bellidir demiştim. Savaşı bitiren antlaşma zaten Amerika, Rusya ve Nato'nun elinde. Sadece daha fazla Müslüman ölsün. Müslüman ülkelerin enerjisi tükensin anlayışı mevcut. Bu Emperyalistler'in bu dünya ile alakalı planları tıkırında gitmiş olsa bile, ahirette ne yapacaklar? Orada ayak oyunu yapamazsınız. İşte büyük hesaplaşma orası.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT