1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Aydınlıkevler Aile Yaşam Merkezi Selçuklu’da fark oluşturuyor
Aydınlıkevler Aile Yaşam Merkezi Selçuklu’da fark oluşturuyor

Aydınlıkevler Aile Yaşam Merkezi Selçuklu’da fark oluşturuyor

2014 yılında Selçuklu Aydınlıkevler Mahallesi’nde hizmete giren Aile Yaşam Merkezi’nde vatandaşlar hem sosyalleşiyorlar hem de sağlıklı bir yaşam sürüyorlar.

A+A-

2014 yılında Selçuklu Aydınlıkevler Mahallesi’nde hizmete giren Aile Yaşam Merkezi’nde Aydınlıkevler Aile Yaşam Merkezi 2 bin 934 metrekare alanda 4 kattan oluşuyor. İstanbul yolu tramvay hattı üzerinde bulunan ve yanında yer alan Muhammed İkbal Parkı ile görsel bir zenginlik oluşturan tesis Tesis mahallede her yaşta insan grubunun hizmet alabileceği, mimarisiyle ve kullanılan teknolojisiyle örnek teşkil ediyor.

UZMAN ANTRENÖRLER EŞLİĞİNDE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Aydınlıkevler Aile Yaşam Merkezi’nde bayanlar ve erkekler için ayrılmış spor salonları bulunuyor.  Tesiste uzman antrenörler eşliğinde kişiye özel spor programı uygulanıyor. Her bir üyenin yağ ve kas oranı hesaplanarak spor haritası çizilmekte, bu şekilde bilinçli ve sağlıklı spor yapmaları amaçlanıyor.  Aydınlıkevler Yaşam Merkezi bünyesinde sportif faaliyetlerin yanı sıra çeşitli konularda eğitim programları, sosyal ve kültürel aktiviteler düzenleniyor.  Üyelik sistemi ile çalışan spor salonunda ayrıca misafir üyelerin de faydalanabileceği seanslık girişler var.

selcuklu-aydinlik-(3).jpg

HAFTANIN 6 GÜNÜ HİZMET VERİYOR

Hem bayanların hem de erkeklerin yararlanması amacıyla planlanan tesiste hanımlar lokali, emekli konağı, kütüphane, spor salonu, plates, bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı fitness salonu, kafeterya ve teras alanı yer alıyor. 1 milyon 928 bin TL’ye mal olan tesis haftanın 6 günü ilçe halkına hizmet veriyor. Toplamda 480 üyenin bulunduğu erkeklerde seanslar Pazartesi, Çarşamba, Cuma veya Salı, Perşembe, Cumartesi günleri 15.30 başlıyor ve 21.30 seansıyla son buluyor. Bayanlarda da 300 üye var.  Haftanın 5 günü 08.30-20.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Haftanın 3 günü antrenör eşliğinde iki günde bireysel çalışabiliyorlar. Tesiste 1 erkek antrenör 1 tane de bayan antrenör yer alıyor.

İSMAİL POÇAN/YENİ HABER GAZETESİ

img_8989.jpg

selcuklu-aydinlik-(7).jpg

selcuklu-aydinlik-(13).jpg

HABERE YORUM KAT