1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ayyıldız Tim: Hiçbir şey gizli kalmayacak!
Ayyıldız Tim: Hiçbir şey gizli kalmayacak!

Ayyıldız Tim: Hiçbir şey gizli kalmayacak!

Sosyal medyada FETÖ’cü avına çıkan ve Atalay Demirci’yi ifşa eden Ayyıldız Tim, dün de birçok ünlüyü hack’ledi. Korsan grubu, ‘Sanat ve sosyete dünyasında hiçbir şey gizli kalmayacak’ dedi!

A+A-

Kendilerine 'Ayyıldız Tim' diyen hacker grubu, FETÖ'cüleri ortaya çıkarmak için bir süre önce ünlüleri hack'lemeye başladı. Komedyen Atalay Demirci'nin FETÖ ile bağlantılı yazışmalarını ortaya çıkaran bilgisayar korsanları, terörist grupla bağlantısı olan diğer ünlüleri bulmak için de operasyona hız verdi... 

BAZILARI AKLANDI
"Sosyete ve sanat dünyasında hiçbir şey gizli kalmayacak" diyen Ayyıldız Tim, birkaç gün önce de Arda Turan'ın twitter hesabını ele geçirdi. Zara ve Keremcem'in de hesaplarını inceleyip geri iade eden Ayyıldız Tim, komedyen Sefa Doğanay'ın twitter yazışmalarını ise halen inceliyor... Sosyal medyada FETÖ'cü avına çıkan bilgisayar korsanlarının hedefinde dün de başka ünlüler vardı. Ayyıldız Tim, gelen bir ihbar üzerine manken ve oyuncu Emine Ün'ün twitter hesabını hack'ledi.

HESAPLARA VEDA 
Yazışmaları inceleyen bilgisayar korsanları, FETÖ ile ilgili herhangi bir veri bulmayınca hesabını Ün'e iade etti. Ayşegül Aldinç, Billur Kalkavan ve Işıl Yücesoy'un hesaplarını hack'leyen Ayyıldız Tim, ünlüler ve sosyete dünyasında panik yarattı. Birçok ünlü, twitter üzerinden yaptıkları yazışmaları silerken bazıları facebook ve twitter hesaplarını kapattı. Bilgisayar korsanları ise "Ne olursa olsun FETÖ'cü ünlüleri ortaya çıkaracağız" mesajı verdi.
..

HABERE YORUM KAT