1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Barışa, birbirimizi sevmeye ihtiyaç duyuyoruz'
'Barışa, birbirimizi sevmeye ihtiyaç duyuyoruz'

'Barışa, birbirimizi sevmeye ihtiyaç duyuyoruz'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Eğer bir ülkede kadının yüzü gülüyorsa bilin ki o ülke mutlu bir ülkedir. En çok huzura ihtiyaç duyuyoruz, barışa, birbirimizi sevmeye ihtiyaç duyuyoruz." dedi.

A+A-

İzmir'deki bazı belediyelerin hayata geçirdiği projelerin açılışlarına katılmak üzere kente gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balçova'da açılışını yapacağı Engelli Merkezi ve Down Kafe’yi ziyaret ederek engelli vatandaşlar ve otizmli çocuklarla sohbet etti.

Kılıçdaroğlu, Balçova’da yapılanların tümününü Türkiye’de yapmak istediklerini, suç oranlarının azalmasını ve insanların mutlu olmasını hedeflediklerini söyledi.

Kılıçdaroğlu şöyle devam etti:

"Bir ülkede insanların mutlu olduğunu nereden ve nasıl öğrenebiliriz? Eğer bir ülkede kadının yüzü gülüyorsa bilin ki o ülke mutlu bir ülkedir, bilin ki o ülkede huzur vardır. Kendi ülkemizde en çok huzura ihtiyaç duyuyoruz, barışa, birbirimizi sevmeye ihtiyaç duyuyoruz. O nedenle Balçova’dan bütün Türkiye’ye sesleniyorum. Bir arada, beraberce, huzur içinde yaşayabiliriz. Bunun yolu ve yöntemi var. Balçova’da nasıl yaptıysak, Türkiye’de de yapacağız.

HABERE YORUM KAT