1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Başkan Altay rekor kırdı! Bir günde tam...
Başkan Altay rekor kırdı! Bir günde tam...

Başkan Altay rekor kırdı! Bir günde tam...

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, haftanın ilk gününü mahallelerin öncelikli ihtiyaçlarını çıkarmak için muhtarlarla istişareye ayırdı. Başkan Altay, tam 39 muhtar ile tek tek görüşerek bu konuda bir rekora imza attı.

A+A-

Yaklaşık 7 yıldır Selçuklu ilçesini yöneten Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, halkla sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyor. Her cuma farklı bir camide cuma namazı sonrasında vatandaşlarla buluşarak esnaf ziyareti yapan, "cumartesi iştişareleri" kapsamında da farklı mahallelerde Selçuklu sakinleriyle bir araya gelen Başkan Altay, sosyal medyayı da aktif kullanarak, istek, şikayet ve önerileri ilk elden alıyor.

Uğur İbrahim Altay, 2017 yılında yapılacak çalışmaları planlamak için son günlerde bu organizasyonları daha da artırdı. Haftanın ilk gününü muhtarlara ayıran Başkan Altay, bir günde tam 39 mahalle muhtarı ile tek tek görüşerek bu konuda bir rekora imza attı. Muhtarlar ile yaptığı görüşme hakkında sosyal medya hesaplarından bilgi veren Başkan Altay, yeni yıl öncesinde mahalllerin öncelikli ihtiyaçlarını çıkardıklarını belirtti. Altay, muhtarlar ile buluşmasının salı günü de devam edeceğini açıkladı.

Başkan Altay şunları kaydetti:

"Bugün sabahtan başlayıp bu saate kadar 39 mahalle muhtarımız ile tek tek görüştük. Mahallelerimizde yapılan hizmetleri konuştuk. Muhtarlarımız ile 2017 yılı için mahallerin öncelikli ihtiyacını çıkardık. Bu istişarelerde çalışma programımız için önemli bilgiler aldık.

Belediyecilik başarımızda bu istişarelerin, hemşehrilerimizin fikirlerine göre çalışma programı oluşturmanın katkısı çok büyük. 7 yıldır yaptığımız tüm yatırımlara hemşehrilerimizle birlikte karar verdik. Ortak akıl ve istişarenin bereketini gördük.

Cuma buluşmaları, Cumartesi sabah mahalle ziyaretleri, ev ziyaretleri, halk görüş günleri ve muhtar istişareleri işlere bereket veriyor. Selçuklumuzun geleceği için faydalı olacak, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek her fikre açığız. Web sayfamızdan, hizmet masamızdan ve telefon ile lütfen düşüncelerinizi bize iletin. Her düşünce bizim için önemlidir.

Yarın Allah ömür verirse, 33 mahalle muhtarımızla daha tek tek görüşeceğiz. 2017 için şimdiden kolları sıvadık. Allah yardımcımız olsun. Hayırlı Akşamlar"

HABERE YORUM KAT