1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Başkan gibi çalışan muhtar adayı: Ali Kemal Töke
Başkan gibi çalışan muhtar adayı: Ali Kemal Töke

Başkan gibi çalışan muhtar adayı: Ali Kemal Töke

Esenler Mahallesi Muhtar Adayı Ali Kemal Töke, yoğun tempoda sürdürdüğü seçim çalışmalarında büyük ilgiyle karşılaşıyor. Töke, “16 yıldır ikamet ettiğim mahallemizde çalışmalarımız kapsamında şuana kadar 2 binden fazla evi ziyaret ettik” dedi.

A+A-
Esenler Mahallesi Muhtar Adayı Ali Kemal Töke, yoğun tempoda sürdürdüğü seçim çalışmalarında büyük ilgiyle karşılaşıyor. Töke, “16 yıldır ikamet ettiğim mahallemizde çalışmalarımız kapsamında şuana kadar 2 binden fazla evi ziyaret ettik” dedi.
1-057.png
 
Selçuklu’da bulunan Esenler Mahallesi’ne Muhtar adaylığını koyan Ali Kemal Töke, çalışmalarıyla mahalle halkının ilgisini topluyor. 16 yıldır Esenler Mahallesi’nde ikamet ettiğini ve herkesle iletişiminin kuvvetli olduğunu dile getiren Ali Kemal Töke, “1969 yılında Karatay’da doğdum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. İlköğretimi Akifpaşa İlkokulu’nda okudum 1980 yılında mezun oldum. İlk okul sonrası Hacı Hasan başı Kur’an kursunda 1 yıl eğitim aldım. 1981 yılında iş hayatına atıldım. Tekstil sektöründe 1981–1989 yılları arasında Bedestende çalıştım. 1989 -1991 yıllarında vatani görevimi NATO Türk müfrezesi İzmir ili Şirinyer Buca’da yaptım. 1991 yılında vatani görevimi bitirdikten sonra, kendi işyerimizde, tekstil yardımcı malzemeleri toptan satışına başladım. 2003 yılından bu yana Esenler Mahallesi Yeditepe Caddesi Cihan Sitesi’nde ikamet etmekteyim. Cihan Sitesi’nde 2010 yılından beri 9 yıldır site yöneticiliğini ifa etmekteyim. 2009 yılından bu yana da muhtelif sivil toplum kuruluşlarında hizmet etmekteyim” diyerek kendini tanıttı.
 
“MAHALLEMİZİN DESTEĞİYLE GÖREVE TALİBİZ”
 
Esenler Mahallesi sakinlerinin kendisine güzel bir desteği olduğunu söyleyen Töke, “Onların büyük desteğiyle bu göreve talibiz. Görev bizlere verilirse yoğun şekilde çalışacağız, hizmetlerimizde sınır tanımayacağız. Mahallemizle iletişimimiz çok kuvvetli. Bu sebeple de aramızdaki görüş alışverişi daha kolay oluyor. Sivil toplum örgütleri ile kamu kurum ve kuruluşlarıyla olan güçlü ilişkilerimiz nedeni ile  10 yıldır ciddi tecrübe kazanmış durumdayız. Bu minval üzeri daha güzel hizmetler yapacağıma eminim” dedi.
 
“ESENLER MAHALLESİ’Nİ YUVAMIZ GİBİ GÖRÜYORUZ”
 
Esenler Mahallesini yuvamız gibi görmekteyiz diyen Ali Kemal Töke, “Mahallemiz için daha güzel neler yapabiliriz düşüncesine sahibiz.  Kentsel dönüşüm, kanalizasyon, park ışıklandırması ve daha pek çok sorunları yakinen bilmekteyiz. Elimizden geldiğince, azalarımız ve siz değerli mahalle sakinlerimiz ile el ele vererek istişareler yaparak hizmet etmeye hazır olduğumu belirtirim. Şahsım olarak gece gündüz mahallemizin emrinde olacağımı bilmenizi isterim. Bizler ekibimizle sizlerin desteği ile hizmet için yola çıkmış bulunmaktayız. İnanıyoruz ki çok güzel hizmetlere hep birlikte imza atacağız” dedi.
 
“MAHALLE SAKİNLERİMİZ İLE SÜREKLİ İSTİŞARE EDECEĞİZ”
 
Esenler Mahallesi sakinleri ile sürekli istişare halinde olacağını vurgulayan Töke, “Çocuklarımız ve mahallemizin sakinleri için her yıl sosyal faaliyetler, etkinlikler yapmayı düşünüyoruz. Valiliğimiz ile koordinasyon halinde olacağız. Belediyemiz ile iş birliği içerisinde projeler üretmek istiyoruz. Yapamayacağımız vaatler vermek istemiyoruz. Sizleri asla yanıltmak istemiyoruz. Göreve gelirsek inşallah Esenler Mahalle sakinleri ile daha geniş istişareler yapacağız. Belediye başkanı ve yardımcıları ile mahallelilerimizi buluşturup, mahallemize daha nasıl katkılar sağlayabilirizin mücadelesini vermeye şimdiden söz veriyorum. Gerek kaymakamlığımız gerekse de belediyemizin yapmış olduğu yardımlardan elimizden ne geliyorsa üzerimize düşen hassasiyeti gösterip titiz bir çalışma yapacağız. Şahsım ve azalarım Esenler Mahallemizi kendi yuvamız olarak görmekteyiz. Tüm Esenler Mahalle sakinlerimizden desteklerini bekler, her bir ferdine saygı ve selamlarımı sunarım. Başta geçmiş dönemde mahallemizde muhtarlık yapmış isimler ve azalar olmak üzere, Esenler Mahallesi’ne bir çivi çakan herkese teşekkür ederim. Tüm muhtarlarımıza ve muhtar adaylarımıza adil bir seçim olması temennisiyle, başarılar dilerim. Sağlıcakla kalın” diye konuştu.
 
manset-ici-2.png
 
manset-ici-3.png
 
manset-ici-5.png
 
manset-ici-6.png
 
 

HABERE YORUM KAT