1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Başkan Karalar, muhtarlarla beyin fırtınasına devam ediyor
Başkan Karalar, muhtarlarla beyin fırtınasına devam ediyor

Başkan Karalar, muhtarlarla beyin fırtınasına devam ediyor

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ilçede bulunan 96 mahalle muhtarı ile düzenli olarak gerçekleştirdiği "Beyin Fırtınası" toplantılarına devam...

A+A-

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ilçede bulunan 96 mahalle muhtarı ile düzenli olarak gerçekleştirdiği "Beyin Fırtınası" toplantılarına devam ediyor.

15 mahalle muhtarı ile bir araya gelen Başkan Karalar'a muhtarlar, mahallerindeki sorunları iletirken Karalar'ın talimatı ile toplantıya katılan birim müdürleri ve başkan yardımcıları sorunlara çözüm buluyor.

Çalışmalarında muhtarların görüşlerine ve isteklerine önem verdiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, muhtarların halka en yakın insanlar olduğunu ve kendilerinin de en yakın çalışma arkadaşı olduğunu söyledi. Başkan Karalar, "Yapı olarak halkın arasında dolaşmayı, halkla iç içe yönetim anlayışını benimsemiş bir insanım. Asla makam odasında değil vaktimin büyük bir bölümünü halkın arasında mahallerde çalışmaları bizzat denetleyerek geçiriyorum. Ama Seyhan büyük bir ilçe 96 mahallesi 800 bin nüfusu var ilçemizin gündüz nüfusu ise 1 milyon 500 bine ulaşıyor. Bu nedenle 96 mahalleyi aynı anda gezme gibi bir şansımız olmuyor. Muhtarlarımız ise halkla sürekli iç içe, sorunları biliyor, bizlere iletiyor ilgili birimdeki arkadaşlarda sorunu çözüyor. İşte bu nedenle muhtarlar bizim yol arkadaşımız ve beraber mesai yaptığımız kişilerdir. Ben buradan bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Başkan Karalar, muhtarlarla beyin fırtınasına devam ediyor

Başkan Karalar, muhtarlarla beyin fırtınasına devam ediyor

HABERE YORUM KAT