1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Başkan Özgüven, yaptıkları hizmetler için teşekkür etti
Başkan Özgüven, yaptıkları hizmetler için teşekkür etti

Başkan Özgüven, yaptıkları hizmetler için teşekkür etti

Ereğli Belediyesi Haziran ayı olağan Meclis toplantısını gerçekleştirdi. Önemli kararların alındığı toplantıya 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adayı olmak için Meclis Üyeliklerinden istifa eden Erdinç Akça ve Ercüment Sarıkafa da katıldı.

A+A-

Her iki arkadaşımız da fedakarca bize destek oldular diyen Başkan Özgüven: “Haziran ayı Meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Oy birliğiyle aldığımız kararlarımız hayırlara vesile olsun inşallah. Ayrıca Meclis toplantımızda 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı için istifa eden Meclis Üyelerimiz Erdinç Akça ve Ercüment Sarıkafa’yı misafir ettik. Kendilerine bugüne kadar yaptıkları hizmetleri ve katkıları için şahsım ve meclisimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Ardından duygularını ifade eden Erdinç Akça: “Öncelikle değerli Başkanımıza bu ilgi ve ince düşüncesi için çok teşekkür ediyorum. İlk olarak 2004 yılında Belediye çatısı altında göreve başladım. 15 yılda dostluklar, çok özel anılar biriktirdim. Amacımız Ereğli’ye hizmet etmekti, umuyorum ki güzel hizmetlere katkıda bulunmuşuzdur. Belediye’nin alt kademesinden üst kademesine kadar tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin” şeklinde konuştu.

Ercüment Sarıkafa ise: “Başkanımıza bu nazik davranışından dolayı çok teşekkür ederim. Benim Meclis Üyeliğinde ilk dönemimdi, hatalarımız ya da bilmeden kırdığımız arkadaşlarımız olabilir bunlar için özür dilerim. AK Parti, MHP ve CHP beraber bu Mecliste birlik ve beraberlik sağladık ve ortak payda olan Ereğli’ye hizmet etmek için gayret gösterdik. Bu duygularla hepinize teşekkür ediyorum. Allah(cc)’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Akça ve Sarıkafa’ya bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür eden Belediye Başkanı Özkan Özgüven kendilerine çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

07.06.2018-meclis-1.jpg

07.06.2018-meclis-2.jpg

07.06.2018-meclis-3.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT