1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Bayram öncesi bakıma muhtaç kadınlara kaplıca sürprizi
Bayram öncesi bakıma muhtaç kadınlara kaplıca sürprizi

Bayram öncesi bakıma muhtaç kadınlara kaplıca sürprizi

Haliliye Belediyesinin "Evde Bakım Hizmeti"nden yararlanan 35 kadın, Kurban Bayramı öncesinde belediyenin bakım hizmeti biriminde yer alan bayan personeller ve refakatçileri ile birlikte Karaali Kaplıcaları'na sağlık turuna götürüldü.

A+A-

Demirkol'un talimatlarıyla Haliliye'deki bakıma muhtaç ailelere en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan evde bakım hizmetinden yararlanan 35 kadın, günü birlik olarak Karaali Kaplıcaları'na götürüldü.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirilen sağlık turunda kadınlara, bakım hizmetinde görevli bayan personeller ve yakınları da eşlik etti. Kaplıcadan çıkan kadınlara, daha sonra belediye tarafından yemek ikramında bulunuldu.

Hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren kadınlar, Haliliye Belediyesinin en zor anlarında yanlarında olduklarını bu nedenle Demirkol'a teşekkür ettiklerini ifade etti.

Bölgenin önemli termal kaynakları arasında yer alan Karaali Kaplıcaları, birçok sağlık sorununun çözümü için de doğal bir kaynak olarak biliniyor.

Haliliye Belediyesinin "yanınızdayız" sloganı ile başlattığı ve her kesimin taktirini toplayan evde bakım hizmeti kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelerin kişisel bakımları, evlerinin temizlik ihtiyaçları sağlanıyor.

Bayram öncesi bakıma muhtaç kadınlara kaplıca sürprizi

HABERE YORUM KAT