1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Beyşehir Belediyesi Konya Kent 2016 Fuarı’nda
Beyşehir Belediyesi Konya Kent 2016 Fuarı’nda

Beyşehir Belediyesi Konya Kent 2016 Fuarı’nda

Konya’da, 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen ‘Konya Kent 2016’, ’12. Yerel Yönetim İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Yangın Güvenliği ve İtfaiye-Belediye Hizmet Araçları Fuarı’nda Beyşehir Belediyesi de açtığı stantla yer aldı.

A+A-

Konya Ticaret Odası TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara Beyşehir Belediyesi de kurduğu stantla katılıyor. Fuar, düzenlenen açılış programının ardından kapılarını ziyaretçilerine açarken, açılışa Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da katıldı. Beyşehir Belediyesi olarak bu tür fuarlarda yer almaya büyük önem verdiklerini belirten Özaltun, “Bu tür fuarlarda stant açarak yer almak, ilçemizin, yöremizin tanıtımına da büyük katkılar sağlamaktadır. O yüzden, bu tür organizasyonları çok önemsiyoruz. Standımızda Beyşehir ve yöremizi tanıtan, aynı zamanda Belediyemizin çalışmalarını anlatan görsel ve yazılı doneler de yer alıyor. Fuarda standımıza tüm Konya halkımızı, il merkezinde ikamet eden ve ilçemizde yaşayan tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.
Bu arada, Beyşehir Belediyesi standını AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in de aralarında olduğu çok sayıda ziyaretçi gezdi. Fuar, 29 Mayıs Pazar akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

HABERE YORUM KAT