1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Beyşehir Belediyesi’nden demokrasi nöbeti tutanlara ikram
Beyşehir Belediyesi’nden demokrasi nöbeti tutanlara ikram

Beyşehir Belediyesi’nden demokrasi nöbeti tutanlara ikram

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi, darbe girişimine tepki göstermek için meydanda demokrasi nöbeti için toplanan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuyor.

A+A-

İlçe merkezindeki Merkez Çarşı Camisi önündeki meydanda kurulan ikram çeşmesi, alanda demokrasi nöbeti için buluşan vatandaşları ikramlarıyla memnun etti. Beyşehir Belediyesi görevlileri, demokrasisine sahip çıkmak için meydanda toplanan kalabalığa akşam saatlerinde soğuk ve sıcak içecek ikramlarında bulundu. İkram çeşmesi musluklarından akan içeceklerden alabilmek için sıraya giren vatandaşlar, belediyenin ikramlarından oldukça memnun olduklarını dile getirdi.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ikram çeşmesini bu tür etkinlik ve programlarda vatandaşlara soğuk ve sıcak içecek ikramları için belediyenin bünyesine dahil ettiklerini ifade etti. Demokrasi nöbeti için her gün ilçe merkezindeki meydanda buluşan vatandaşlara bu tür hizmetleri sürdüreceklerini kaydeden Özaltun, vatandaşlardan bu tür hizmetler konusunda gelen olumlu tepkilerin kendilerini de memnun ettiğini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT