1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Beyşehir’de hanımlar için yüzme havuzu
Beyşehir’de hanımlar için yüzme havuzu

Beyşehir’de hanımlar için yüzme havuzu

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyşehir ilçesine yapımı devam eden Şehir Konağı ve Hanımlar Lokali’nde bayanlar için özel yüzme havuzu da yapılıyor.

A+A-

Konya'nın Beyşehir ilçesinde Şehir Konağı ve Hanımlar Lokali inşaatı devam ediyor.

İnşaatı gezen Belediye Başkanı Murat Özaltun, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapımı devam eden Şehir Konağı ve Hanımlar Lokali  inşaatının hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Burada kadınlar için yüzme havuzu, sauna ve fitness gibi alanlar bulunduğunu ifade eden Özaltun, şunları kaydetti:

" Hanım kardeşlerimizin bizden en çok talep ettiği şey kapalı bir yüzme havuzuydu. İşte hanımlar lokali bünyesindeki yüzme havuzu bu ihtiyaca cevap verecek. Beyşehir’de sadece hanımlara özel değil, her yaştan kesime hitap edecek yüzme havuzlarımız olacak. Beyşehir Belediyesi olarak göl kıyısındaki Vuslat Parkı’nda çocuklara özel yüzme havuzunu yaptırarak, onların hizmetine sunduk. Halen Kültür Merkezi inşaatımızın karşısında, at çiftliği olarak bilinen alanda yarı olimpik bir yüzme havuzu inşa edilecek. Beyşehir Gölü olarak en büyük doğal açık havuzun olduğu ilçemizde, yeni yatırımların bir bir hayata geçirilmesiyle yüzme sporunun daha da gelişerek üst noktalara geleceğini umuyoruz."

HABERE YORUM KAT

1 Yorum