1. HABERLER

  2. KONYA

  3. BİK Aydın Şube Müdürü Uluçamlıbel görevine başladı
BİK Aydın Şube Müdürü Uluçamlıbel görevine başladı

BİK Aydın Şube Müdürü Uluçamlıbel görevine başladı

Aydın'da bir süredir vekaletle yürütülen Basın İlan Kurumu Şube Müdürlüğü'ne asaleten atanan Mevlüt Uluçamlıbel görevine başladı.

A+A-

Aydın'da bir süredir vekaletle yürütülen Basın İlan Kurumu Şube Müdürlüğü'ne asaleten atanan Mevlüt Uluçamlıbel görevine başladı. Yaklaşık 20 yıllık gazetecilik deneyimi olan Uluçamlıbel, Aydın basınına en iyi şekilde hizmet verme gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Aydın'da mevcut müdürün görevden alınması ile yaklaşık 4 aydır vekaleten yürütülen Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürlüğü'ne BİK Genel Müdürlüğü'nün kararıyla Mevlüt Uluçamlıbel atandı. Daha önce Konya ve İstanbul'da uzun dönem gazetecilik mesleğini icra eden, son olarak da Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarlık Özel Kaleminde görev yapan Mevlüt Uluçamlıbel Aydın'daki görevine başladı.

1980 Konya doğumlu evli ve 2 çocuk babası Uluçamlıbel, "Ülkemizin, Ege'nin güzel şehri Aydın'da görev yapmak beni onurlandırdı. Bu güzel şehrimize Aydınlılar ve gazeteci arkadaşlarımızla birlikte hizmet edeceğiz. Demokrasiyle özdeşleşmiş merhum Başbakan Menderes'in memleketi Aydın'da 8'i merkez 9'u ilçelerde olmak üzere 17 gazetemize en iyi şekilde hizmet vermeye gayret edeceğiz" dedi.

HABERE YORUM KAT