1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. BODRUM ARAÇ KİRALAMA
BODRUM ARAÇ KİRALAMA

BODRUM ARAÇ KİRALAMA

BODRUM ARAÇ KİRALAMA

A+A-

 

Bodrum Araç Kiralama Hakkında Kısa Bilgilendirme

Türkiye’nin ve bölgesinin en popüler tatil beldelerinden bir tanesi olan Bodrum içerisinde gezilip görülmesi gereken birçok doğa harikası ve tarihi güzellik mevcuttur. Eğer Bodrum beldesine gezi amacıyla gelecekseniz mutlaka bir aracınızın olmasını öneririz. Eğer bir araca sahip değilseniz gerçekleştirmiş olduğunuz gezide bazı tarihi ve doğal yerleri görmeniz neredeyse zor bir hale gelecektir. Eğer elinizin altında bir araç yok ise Bodrum bölgesinde hizmet sunmakta olan araç kiralama firmamız ile iletişime geçerek kısa bir zaman içerisinde araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bodrum tatil beldesine gelmeden önce firmamız ile bir iletişim kurduğunuz takdirde siz şehre vardığınızda kiralamış olduğunuz araç Bodrum Havaalanına getirilerek bazı işlemler sonunda sizlere teslim edilecektir.

Bodrum Araç Kiralama İşleminden Sonra Havaalanından Şehre Ulaşmak

Firmamızın sunmuş olduğu araç kiralama hizmetinden faydalandıktan sonra Bodrum’dan yaklaşık olarak 35 km uzaklıkta olan Bodrum Havalimanından beldeye gidebilirsiniz. Bu yerleşim yerine de kolay bir ulaşım imkanı sağlamakta olan Muğla kentinin önemli karayollarından D330 karayolunu kullanarak buraya gitmenizi öneririz. Bodrum Havaalanından binmiş olduğunuz kiralık aracınızla havaalanına yakın olan Aydın kenti içerisinde bulunan Söke, Didim ve Kuşadası gibi yerleri gezip görme şansınızda olacaktır. Bundan dolayı şehir içerisinde bir araca sahip olarak gezmenin kazandırmış olduğu avantajı kullanarak oldukça fazla yeri görme şansınız olacaktır.

Bodrum Araç Kiralama İçin Bazı Şartlar

Şirketimizin siz değerli misafirlere sunmuş olduğu araç kiralama hizmetinden bünyemiz içerisinde oldukça çeşitli araç seçeneklerinden birini seçerek faydalanabilirsiniz. Bundan dolayı araç kiralamak isteyen kişilerin bütçelerine uygun oldukça fazla araç seçeneğimiz bulunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde araç kiralamak için sahip olmanız gereken bazı koşullar mevcuttur. Araç kiralama seçeneğinden yararlanmak için öncelikle 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıl önce alınmış bir B grubu ehliyetinizin bulunması gerekmektedir. Eğer farklı araç seçeneklerimizden yararlanmak istiyorsanız söylemiş olduğumuz bu şartların değişikliğe uğradığını söyleyebiliriz. Her gruba uygun araç kiralama paketimiz mevcuttur. Araç kiralama ile merak etmiş olduğunuz soruları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT