1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,75-0,57-10,26
Acıpayam Selüloz3,78-3,0818,32
Adana Çimento (A)6,871,3313,55
Adana Çimento (B)4,740,4215,33
Adana Çimento (C)1,14-0,87-19,15
Adel Kalemcilik10,82-0,46-1,64
Adese Alışveriş Ticaret0,92-1,08-60,68
Afyon Çimento4,07-0,73-11,33
Ak Enerji0,520,00-17,46
Akbank7,58-1,8128,81
Akçansa6,68-1,762,11
Akdenız Güvenlık Hız.1,47-2,00-26,87
Akfen GMYO1,581,28-4,24
Akın Tekstil8,620,00-4,91
Akiş GMYO2,240,00-1,71
Akmerkez GMYO19,310,1625,16
Aksa9,64-0,1045,30
Aksa Enerji2,44-1,61-8,96
Aksigorta4,603,1446,52
Aksu Enerji8,842,2014,51
Alarko Carrıer35,560,45-9,65
Alarko GMYO41,48-0,05-1,76
Alarko Holding3,31-0,9069,72
Albaraka Türk1,220,000,00
Alcatel Lucent Teletaş7,315,3326,91
Alkim Kağıt3,74-1,064,06
Alkim Kimya27,26-0,2926,55
Altınyağ0,42-2,33-4,55
Altınyunus Çeşme2,910,34-6,17
Anadolu Cam2,88-2,3712,29
Anadolu Efes21,902,059,10
Anadolu Grubu Holding12,402,3122,36
Anadolu Hayat Emek.5,020,20-11,85
Anadolu Isuzu8,38-4,4535,60
Anadolu Sigorta4,10-0,734,44
Anel Elektrik1,82-1,0912,35
Arçelik18,30-12,4415,90
Arena Bilgisayar3,990,25-9,52
Armada Bilgisayar9,79-0,105,38
Arsan Tekstil2,00-1,4823,46
Artı Yatırım Holding0,87-1,140,00
Aselsan19,31-2,47-19,59
Aslan Çimento25,100,32-10,87
Ata GMYO4,000,50-0,25
Atakule GMYO1,14-1,72-13,36
Atlantis Yatırım Holding0,380,00111,11
Atlas Yat. Ort.0,811,25-5,81
AvivaSA Emeklilik Hayat8,69-0,9117,45
Avrasya GMYO1,30-0,7647,73
Avrasya Petrol ve Tur.1,180,859,26
Avrasya Stratejik GMYF1.272,600,012,11
Avrupa Yatırım Holding1,971,03-18,93
Ayen Enerji2,42-0,822,98
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,711,7924,33
Aygaz10,25-0,293,07
Bagfaş7,05-0,4246,27
Bak Ambalaj5,42-4,5815,12
Balatacılar Balatacılık0,28-3,45-15,15
Bantaş Ambalaj1,550,0023,51
Banvit16,090,8149,12
Baştaş Başkent Çimento1,780,56-11,88
Batı Çimento2,621,958,71
Batısöke Çimento0,961,05-11,93
Bera Holding1,82-1,09-11,65
Berkosan Yalıtım2,0819,5414,92
Beşiktaş Futbol Yat.1,49-1,32-8,02
Beyaz Filo3,070,3312,45
Bilici Yatırım1,961,0354,99
Bim Mağazalar46,921,349,53
Birko Mensucat0,260,00-13,33
Birlik Mensucat0,73-1,35-37,61
Bizim Mağazaları7,62-0,7812,06
Bolu Çimento2,51-1,18-26,82
Bomonti Elektrik1,0519,32118,75
Borusan Mannesmann8,22-1,0817,27
Borusan Yat. Paz.37,50-2,193,51
Bosch Fren Sistemleri174,00-0,1713,89
Bossa4,170,97-0,81
Boyner Perakende Yat.8,201,11108,12
Brisa6,032,20-4,74
Burçelik3,47-1,148,10
Burçelik Vana1,73-7,9816,89
Bursa Çimento4,51-1,742,50
Carrefoursa3,16-0,32-9,20
Ceo Event Medya5,55-1,94
Coca Cola İçecek33,50-1,4713,31
Cosmos Yat. Holding1,071,9010,31
Credıtwest Faktorıng1,354,6529,81
Çelebi92,050,4457,76
Çelik Halat4,15-0,72-23,19
Çemaş Döküm0,720,00-5,26
Çemtaş5,64-0,53-5,43
Çimbeton27,441,48-4,06
Çimentaş18,170,5043,07
Çimsa6,721,82-10,99
Çuhadaroğlu Metal1,981,0211,24
Dagi Giyim1,47-0,6818,55
Dagi Yatırım Holding1,482,0746,53
Dardanel0,90-1,10-18,18
Datagate Bilgisayar6,462,0550,93
Demısaş Döküm2,771,0920,56
Denge Holding1,51-1,9530,17
Deniz GMYO3,180,954,61
Denizbank20,94-3,949,63
Denizli Cam9,79-0,20-15,02
Derimod13,70-1,3058,02
Derlüks Deri2,10-0,47
Desa Deri2,44-0,4141,04
Despec Bilgisayar3,063,0312,03
Deva Holding5,681,6172,64
Diriteks Diriliş Tekstil0,85-5,568,97
Ditaş Doğan5,34-0,934,32
DO-CO511,80-2,447,99
Doğan Burda3,10-4,022,99
Doğan Holding1,285,7937,44
Doğtaş Kelebek Mobilya1,02-0,97-16,39
Doğusan1,38-3,50-36,25
Doğuş GMYO2,320,009,95
Doğuş Otomotiv5,10-1,1617,51
Döktaş Dökümcülük24,58-1,68201,60
Duran Doğan Basım7,241,1241,96
Dyo Boya3,13-0,957,93
Eczacıbaşı İlaç2,44-1,610,60
Eczacıbaşı Yatırım6,21-0,96-3,00
Edip Gayrimenkul0,75-1,32-2,60
Ege Endüstri535,00-0,1971,95
Ege Gübre29,403,3842,12
Ege Profil9,02-0,224,46
Ege Seramik2,960,68-0,04
Egeli & Co Tarım Girişim0,13-7,140,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,273,8512,50
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,30-0,3838,02
Ekiz Kimya0,323,23-3,03
Emek Elektrik0,922,22-6,12
Eminiş Ambalaj0,90-1,10-23,08
Emlak Konut GMYO1,24-2,36-14,87
Enerjisa Enerji6,20-1,4331,68
Enka İnşaat5,922,4233,21
Erbosan15,021,76-1,21
Ereğli Demir Çelik7,52-1,9623,24
Ersu Gıda1,013,069,78
Escort Teknoloji0,762,700,00
Etiler Gıda2,400,4212,68
Euro Kapital Yat. Ort.1,17-4,8866,20
Euro Trend Yat. Ort.0,76-3,8019,69
Euro Yat. Ort.0,76-6,1721,29
Euro Yatırım Holding2,26-3,83310,91
Fenerbahçe Futbol7,58-1,309,54
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,730,372,63
F-M İzmit Piston15,76-0,382,53
Fonet Bilgi Teknolojileri3,38-3,15119,62
Ford Otosan61,60-0,1629,66
Formet Çelik Kapı4,18-1,18229,13
Frigo Pak Gıda5,10-11,46200,00
Galatasaray Sportif1,46-0,6817,74
Garanti Bankası9,75-1,0222,49
Garanti Faktoring2,70-0,3736,36
Garanti Yat. Ort.0,661,54-9,88
Gedik Y. Men. Değ.3,762,7323,14
Gedik Yatırım Holding3,111,3032,34
Gediz Ambalaj5,490,0035,75
Gentaş1,452,115,64
Gersan Elektrik2,22-1,33-9,03
Global Men. Değ.0,757,1459,57
Global Yat. Holding3,34-2,0511,71
Good-Year2,652,71-20,14
Göltaş Çimento11,16-1,50-10,22
Gözde Girişim2,77-1,773,75
GSD Denizcilik1,52-0,6532,17
GSD Holding0,862,387,50
Gübre Fabrik.3,321,8412,16
Güler Yat. Holding1,340,7525,23
Güneş Sigorta1,11-2,63-20,84
Halk GMYO0,88-1,1236,79
Halk Sigorta0,91-1,093,11
Hatay Tekstil3,91-0,2613,39
Hedef Girişim1,57-2,4835,34
Hektaş13,371,6044,23
HUB Girişim2,78-4,1447,87
Hürriyet Gzt.0,803,90-13,98
ICBC Turkey Bank3,50-0,85-29,01
İdealist Danışmanlık8,957,44-17,13
İdealist GMYO3,66-19,91124,54
İhlas Ev Aletleri1,06-1,85224,53
İhlas Gayrimenkul1,003,096,43
İhlas Gazetecilik1,880,00208,20
İhlas Holding0,498,8953,13
İhlas Yayın Holding0,6719,64103,03
İndeks Bilgisayar8,013,7643,84
Info Yatırım2,98-8,59189,32
İntema6,68-0,3011,39
İpek Doğal Enerji5,151,18-4,10
İskenderun Demir Çelik6,980,1448,87




(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)



(Sürecek)

HABERE YORUM KAT