1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,74-0,57-10,77
Acıpayam Selüloz3,67-2,9114,87
Adana Çimento (A)6,910,5814,21
Adana Çimento (B)4,760,4215,82
Adana Çimento (C)1,13-0,88-19,86
Adel Kalemcilik10,820,00-1,64
Adese Alışveriş Ticaret0,920,00-60,68
Afyon Çimento4,05-0,49-11,76
Ak Enerji0,531,92-15,87
Akbank7,55-0,4028,30
Akçansa6,63-0,751,34
Akdenız Güvenlık Hız.1,46-0,68-27,36
Akfen GMYO1,590,63-3,64
Akın Tekstil8,620,00-4,91
Akiş GMYO2,23-0,45-2,15
Akmerkez GMYO19,330,1025,29
Aksa9,46-1,8742,59
Aksa Enerji2,41-1,23-10,07
Aksigorta4,620,4347,16
Aksu Enerji8,64-2,2611,92
Alarko Carrıer35,38-0,51-10,11
Alarko GMYO41,10-0,92-2,66
Alarko Holding3,320,3070,23
Albaraka Türk1,21-0,82-0,82
Alcatel Lucent Teletaş7,08-3,1522,92
Alkim Kağıt3,72-0,533,50
Alkim Kimya27,18-0,2926,18
Altınyağ0,41-2,38-6,82
Altınyunus Çeşme2,941,03-5,20
Anadolu Cam2,86-0,6911,51
Anadolu Efes21,44-2,106,81
Anadolu Grubu Holding12,420,1622,55
Anadolu Hayat Emek.5,040,40-11,49
Anadolu Isuzu8,552,0338,35
Anadolu Sigorta4,05-1,223,17
Anel Elektrik1,841,1013,58
Arçelik17,45-4,6410,51
Arena Bilgisayar3,97-0,50-9,98
Armada Bilgisayar9,77-0,205,17
Arsan Tekstil1,96-2,0020,99
Artı Yatırım Holding0,86-1,15-1,15
Aselsan18,95-1,86-21,09
Aslan Çimento24,82-1,12-11,86
Ata GMYO4,030,750,50
Atakule GMYO1,161,75-11,84
Atlantis Yatırım Holding0,380,00111,11
Atlas Yat. Ort.0,821,23-4,65
AvivaSA Emeklilik Hayat8,770,9218,53
Avrasya GMYO1,300,0047,73
Avrasya Petrol ve Tur.1,180,009,26
Avrasya Stratejik GMYF1.272,700,012,12
Avrupa Yatırım Holding1,92-2,54-20,99
Ayen Enerji2,492,895,96
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,70-0,5823,61
Aygaz10,22-0,292,77
Bagfaş7,00-0,7145,23
Bak Ambalaj5,40-0,3714,69
Balatacılar Balatacılık0,27-3,57-18,18
Bantaş Ambalaj1,53-1,2921,91
Banvit16,00-0,5648,29
Baştaş Başkent Çimento1,801,12-10,89
Batı Çimento2,60-0,767,88
Batısöke Çimento0,960,00-11,93
Bera Holding1,81-0,55-12,14
Berkosan Yalıtım1,77-14,90-2,21
Beşiktaş Futbol Yat.1,48-0,67-8,64
Beyaz Filo3,03-1,3010,99
Bilici Yatırım2,1610,2070,81
Bim Mağazalar46,86-0,139,39
Birko Mensucat0,3119,233,33
Birlik Mensucat0,730,00-37,61
Bizim Mağazaları7,53-1,1810,74
Bolu Çimento2,49-0,80-27,41
Bomonti Elektrik1,071,90122,92
Borusan Mannesmann8,20-0,2416,99
Borusan Yat. Paz.37,40-0,273,23
Bosch Fren Sistemleri177,001,7215,86
Bossa4,06-2,64-3,43
Boyner Perakende Yat.8,422,68113,71
Brisa5,95-1,33-6,00
Burçelik3,500,869,03
Burçelik Vana1,878,0926,35
Bursa Çimento4,45-1,331,14
Carrefoursa3,14-0,63-9,77
Ceo Event Medya5,641,62
Coca Cola İçecek33,26-0,7212,50
Cosmos Yat. Holding1,03-3,746,19
Credıtwest Faktorıng1,457,4139,42
Çelebi90,60-1,5855,28
Çelik Halat4,12-0,72-23,74
Çemaş Döküm0,71-1,39-6,58
Çemtaş5,54-1,77-7,11
Çimbeton27,20-0,87-4,90
Çimentaş14,54-19,9814,49
Çimsa6,750,45-10,60
Çuhadaroğlu Metal1,97-0,5110,67
Dagi Giyim1,45-1,3616,94
Dagi Yatırım Holding1,44-2,7042,57
Dardanel0,922,22-16,36
Datagate Bilgisayar6,713,8756,78
Demısaş Döküm2,780,3620,99
Denge Holding1,49-1,3228,45
Deniz GMYO3,15-0,943,62
Denizbank20,92-0,109,53
Denizli Cam9,78-0,10-15,10
Derimod13,30-2,9253,40
Derlüks Deri2,08-0,95
Desa Deri2,40-1,6438,73
Despec Bilgisayar2,97-2,948,73
Deva Holding5,680,0072,64
Diriteks Diriliş Tekstil0,939,4119,23
Ditaş Doğan5,32-0,373,93
DO-CO505,80-1,176,73
Doğan Burda3,07-0,971,99
Doğan Holding1,301,5639,59
Doğtaş Kelebek Mobilya1,00-1,96-18,03
Doğusan1,36-1,45-37,17
Doğuş GMYO2,31-0,439,48
Doğuş Otomotiv5,01-1,7615,44
Döktaş Dökümcülük25,162,36208,71
Duran Doğan Basım7,23-0,1441,76
Dyo Boya3,295,1113,45
Eczacıbaşı İlaç2,43-0,410,18
Eczacıbaşı Yatırım6,17-0,64-3,63
Edip Gayrimenkul0,784,001,30
Ege Endüstri534,50-0,0971,79
Ege Gübre29,981,9744,92
Ege Profil9,01-0,114,35
Ege Seramik2,980,680,64
Egeli & Co Tarım Girişim0,147,697,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,26-3,708,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,0010,00
Egeplast5,483,4042,71
Ekiz Kimya0,320,00-3,03
Emek Elektrik0,920,00-6,12
Eminiş Ambalaj0,89-1,11-23,93
Emlak Konut GMYO1,22-1,61-16,25
Enerjisa Enerji6,06-2,2628,70
Enka İnşaat6,103,0437,26
Erbosan15,291,800,56
Ereğli Demir Çelik7,43-1,2021,77
Ersu Gıda1,042,9713,04
Escort Teknoloji0,760,000,00
Etiler Gıda2,19-8,752,82
Euro Kapital Yat. Ort.1,180,8567,62
Euro Trend Yat. Ort.0,782,6322,84
Euro Yat. Ort.0,782,6324,48
Euro Yatırım Holding2,260,00310,91
Fenerbahçe Futbol7,54-0,538,96
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,70-1,101,50
F-M İzmit Piston15,71-0,322,20
Fonet Bilgi Teknolojileri3,35-0,89117,67
Ford Otosan61,10-0,8128,61
Formet Çelik Kapı4,302,87238,58
Frigo Pak Gıda5,7011,76235,29
Galatasaray Sportif1,470,6818,55
Garanti Bankası9,851,0323,74
Garanti Faktoring2,710,3736,87
Garanti Yat. Ort.0,671,52-8,52
Gedik Y. Men. Değ.4,2914,1040,50
Gedik Yatırım Holding3,7319,9458,72
Gediz Ambalaj5,45-0,7334,76
Gentaş1,450,005,64
Gersan Elektrik2,220,00-9,03
Global Men. Değ.0,750,0059,57
Global Yat. Holding3,442,9915,05
Good-Year2,61-1,51-21,35
Göltaş Çimento11,08-0,72-10,86
Gözde Girişim2,76-0,363,37
GSD Denizcilik1,530,6633,04
GSD Holding0,85-1,166,25
Gübre Fabrik.3,505,4218,24
Güler Yat. Holding1,340,0025,23
Güneş Sigorta1,110,00-20,84
Halk GMYO0,86-2,2733,68
Halk Sigorta0,921,104,25
Hatay Tekstil3,971,5315,13
Hedef Girişim1,56-0,6434,48
Hektaş13,35-0,1544,01
HUB Girişim2,842,1651,06
Hürriyet Gzt.0,77-3,75-17,20
ICBC Turkey Bank3,45-1,43-30,02
İdealist Danışmanlık8,88-0,78-17,78
İdealist GMYO3,20-12,5796,32
İhlas Ev Aletleri1,158,49252,09
İhlas Gayrimenkul1,011,007,50
İhlas Gazetecilik2,006,38227,87
İhlas Holding0,48-2,0450,00
İhlas Yayın Holding0,63-5,9790,91
İndeks Bilgisayar8,425,1251,20
Info Yatırım2,88-3,36179,61
İntema6,64-0,6010,73
İpek Doğal Enerji5,180,58-3,54
İskenderun Demir Çelik6,980,0048,87




(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)


(Sürecek)

HABERE YORUM KAT