1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,69-2,87-13,33
Acıpayam Selüloz3,51-0,577,67
Adana Çimento (A)6,08-0,490,50
Adana Çimento (B)4,19-0,241,95
Adana Çimento (C)1,490,685,67
Adel Kalemcilik11,78-0,347,09
Adese Alışveriş Ticaret2,37-12,221,28
Afyon Çimento4,70-2,292,40
Ak Enerji0,650,003,17
Akbank6,78-2,3115,21
Akçansa7,87-0,387,07
Akdenız Güvenlık Hız.2,320,0015,42
Akfen GMYO1,750,006,06
Akın Tekstil9,15-1,29-3,17
Akiş GMYO2,64-1,493,13
Akmerkez GMYO15,940,25-2,63
Aksa9,402,0626,01
Aksa Enerji2,88-0,697,46
Aksigorta4,101,2312,02
Aksu Enerji8,26-0,726,99
Alarko Carrıer47,260,9420,07
Alarko GMYO49,780,2410,82
Alarko Holding2,51-1,5721,26
Albaraka Türk2,127,0773,77
Alcatel Lucent Teletaş6,65-1,0415,45
Alkim Kağıt4,35-0,234,82
Alkim Kimya25,401,527,17
Altınyağ0,290,00-34,09
Altınyunus Çeşme4,29-0,233,37
Anadolu Cam3,20-0,3119,40
Anadolu Efes22,180,917,67
Anadolu Grubu Holding12,66-1,4823,63
Anadolu Hayat Emek.5,940,17-1,16
Anadolu Isuzu6,45-1,684,37
Anadolu Sigorta4,25-0,473,16
Anel Elektrik1,950,5220,37
Arçelik19,51-2,2523,56
Arena Bilgisayar3,48-3,87-21,09
Armada Bilgisayar8,340,24-10,23
Arsan Tekstil1,811,1211,73
Artı Yatırım Holding0,984,2612,64
Aselsan23,62-3,43-1,91
Aslan Çimento28,62-0,211,63
Ata GMYO3,850,26-3,99
Atakule GMYO1,270,79-3,48
Atlantik Petrol Ürünleri0,79
Atlantis Yatırım Holding0,37-2,63105,56
Atlas Yat. Ort.1,50-1,3274,42
AvivaSA Emeklilik Hayat8,530,5911,21
Avrasya GMYO1,11-2,6326,14
Avrasya Petrol ve Tur.1,17-2,508,33
Avrasya Stratejik GMYF1.254,000,020,62
Avrupa Yatırım Holding2,581,186,17
Ayen Enerji2,45-0,814,26
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,570,6410,56
Aygaz11,94-0,915,38
Bagfaş5,750,0019,29
Bak Ambalaj4,80-1,44-5,33
Balatacılar Balatacılık0,40-2,4421,21
Bantaş Ambalaj1,314,804,38
Banvit10,90-1,981,02
Baştaş Başkent Çimento1,98-1,00-1,98
Batı Çimento2,741,8613,69
Batısöke Çimento1,05-1,87-3,67
Bera Holding1,89-3,57-8,25
Berkosan Yalıtım1,781,14-1,66
Beşiktaş Futbol Yat.1,76-3,838,64
Beyaz Filo3,90-3,2342,86
Bilici Yatırım1,810,5633,09
Bim Mağazalar92,55-1,446,38
Bimeks0,06-14,290,00
Birko Mensucat0,290,00-3,33
Birlik Mensucat0,81-7,95-30,77
Bizim Mağazaları7,58-0,1311,47
Bolu Çimento3,57-1,114,08
Bomonti Elektrik1,04-2,80116,67
Borusan Mannesmann8,22-0,725,38
Borusan Yat. Paz.37,60-0,21-0,05
Bosch Fren Sistemleri170,000,184,94
Bossa7,880,0010,67
Boyner Perakende Yat.4,42-2,4312,18
Brisa7,200,1413,74
Burçelik3,35-0,304,36
Burçelik Vana1,56-1,895,41
Bursa Çimento4,47-1,761,59
Carrefoursa3,91-1,7612,36
Coca Cola İçecek33,68-0,949,07
Cosmos Yat. Holding0,95-5,00-2,06
Credıtwest Faktorıng0,99-1,98-4,81
Çelebi61,650,08-2,76
Çelik Halat5,880,00-2,00
Çemaş Döküm0,76-2,560,00
Çemtaş5,48-2,32-9,87
Çimbeton29,781,024,13
Çimentaş11,560,00-8,98
Çimsa7,95-0,135,30
Çuhadaroğlu Metal1,83-1,082,81
Dagi Giyim1,330,007,26
Dagi Yatırım Holding1,04-0,952,97
Dardanel1,255,0413,64
Datagate Bilgisayar5,138,4619,86
Demirören Gazetecilik14,5051,04
Demısaş Döküm2,81-1,4013,31
Denge Holding1,5412,4132,76
Deniz GMYO3,22-1,535,92
Denizbank15,75-1,87-17,54
Denizli Cam10,73-1,20-6,86
Derimod9,18-0,115,88
Desa Deri2,250,0030,06
Despec Bilgisayar3,081,99-6,10
Deva Holding3,61-2,439,73
Diriteks Diriliş Tekstil0,730,00-6,41
Ditaş Doğan5,68-0,533,65
DO-CO493,001,132,97
Doğan Burda3,04-2,881,00
Doğan Holding1,15-0,8612,75
Doğtaş Kelebek Mobilya1,12-2,61-8,20
Doğusan1,68-4,00-30,29
Doğuş GMYO2,18-0,463,32
Doğuş Otomotiv4,70-2,498,29
Döktaş Dökümcülük9,90-0,6021,47
Duran Doğan Basım6,50-1,5227,45
Dyo Boya2,86-2,39-1,38
Eczacıbaşı İlaç3,04-0,6511,36
Eczacıbaşı Yatırım8,12-0,1212,78
Edip Gayrimenkul0,63-1,56-18,18
Ege Endüstri404,500,9017,59
Ege Gübre25,380,0016,96
Ege Profil10,82-0,2821,98
Ege Seramik3,69-1,8610,15
Egeli & Co Tarım Girişim0,15-6,2515,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,330,0037,50
Egeli&Co Yatırım Holding0,11-8,3310,00
Egeplast3,56-1,11-7,29
Ekiz Kimya0,330,000,00
Emek Elektrik0,97-1,02-1,02
Eminiş Ambalaj1,132,73-3,42
Emlak Konut GMYO1,48-1,33-1,33
Enerjisa Enerji5,50-1,797,84
Enka İnşaat5,050,2010,26
Erbosan62,90-1,950,80
Ereğli Demir Çelik8,510,0017,87
Ersu Gıda0,90-1,10-2,17
Escort Teknoloji0,730,00-3,95
Etiler Gıda2,140,000,47
Euro Kapital Yat. Ort.0,79-1,2511,27
Euro Trend Yat. Ort.0,691,477,81
Euro Yat. Ort.0,690,009,52
Euro Yatırım Holding0,744,2334,55
Fenerbahçe Futbol7,36-0,946,36
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,00-0,3312,78
F-M İzmit Piston17,73-5,092,78
Fonet Bilgi Teknolojileri3,651,116,73
Ford Otosan59,102,3418,20
Formet Çelik Kapı2,994,55135,43
Frigo Pak Gıda1,55-3,73-8,82
Galatasaray Sportif1,47-1,3418,55
Garanti Bankası9,12-0,6514,57
Garanti Faktoring2,790,7240,91
Garanti Yat. Ort.0,69-1,43-12,66
Gedik Y. Men. Değ.3,63-1,8912,73
Gedik Yatırım Holding2,891,4022,98
Gediz Ambalaj4,63-0,8611,57
Gentaş1,920,528,47
Gersan Elektrik3,62-2,692,55
Global Men. Değ.0,45-2,17-4,26
Global Yat. Holding3,73-2,1024,75
Good-Year3,65-1,086,10
Göltaş Çimento11,72-1,18-5,71
Gözde Girişim3,34-0,8925,09
GSD Denizcilik1,241,647,83
GSD Holding0,881,1510,00
Gübre Fabrik.3,240,009,46
Güler Yat. Holding1,050,00-1,87
Güneş Sigorta1,69-1,1712,67
Halk GMYO0,761,338,57
Halk Sigorta1,08-1,82-1,82
Hatay Tekstil4,14-0,244,81
Hedef Girişim1,17-1,680,86
Hektaş11,012,6118,77
HUB Girişim1,88-1,050,00
Hürriyet Gzt.0,97-2,024,30
ICBC Turkey Bank4,18-1,18-15,21
İdealist Danışmanlık14,99-1,3838,80
İdealist GMYO1,670,602,45
İhlas Ev Aletleri0,32-3,03-3,03
İhlas Gayrimenkul1,06-0,930,95
İhlas Gazetecilik0,58-1,69-4,92
İhlas Holding0,323,230,00
İhlas Yayın Holding0,37-2,6312,12
İndeks Bilgisayar7,083,8118,59
Info Yatırım1,150,8811,65
İntema10,201,2470,09
İpek Doğal Enerji5,280,96-1,68
İskenderun Demir Çelik6,73-0,5918,90

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT