1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,520,66-22,05
Acıpayam Selüloz3,930,7720,55
Adana Çimento (A)6,910,7314,21
Adana Çimento (B)4,87-0,4118,49
Adana Çimento (C)1,343,08-4,96
Adel Kalemcilik11,750,006,82
Adese Alışveriş Ticaret2,220,91-5,13
Afyon Çimento4,731,283,05
Ak Enerji0,621,64-1,59
Akbank6,691,8313,68
Akçansa7,500,402,04
Akdenız Güvenlık Hız.2,20-1,359,45
Akfen GMYO1,740,005,45
Akın Tekstil9,825,823,92
Akiş GMYO2,670,004,30
Akmerkez GMYO17,240,825,31
Aksa9,412,2826,14
Aksa Enerji2,985,3011,19
Aksigorta4,695,3949,39
Aksu Enerji8,55-0,3510,75
Alarko Carrıer41,301,474,93
Alarko GMYO47,860,806,54
Alarko Holding2,873,2438,65
Albaraka Türk1,593,9230,33
Alcatel Lucent Teletaş7,38-2,8928,13
Alkim Kağıt4,300,943,61
Alkim Kimya25,74-0,168,61
Altınyağ0,52-16,1318,18
Altınyunus Çeşme4,242,172,17
Anadolu Cam3,16-0,9417,91
Anadolu Efes20,623,100,10
Anadolu Grubu Holding12,660,2423,63
Anadolu Hayat Emek.5,750,00-4,33
Anadolu Isuzu7,804,7026,21
Anadolu Sigorta4,180,001,46
Anel Elektrik1,740,007,41
Arçelik19,40-2,0222,86
Arena Bilgisayar3,610,84-18,14
Armada Bilgisayar8,92-3,46-3,98
Arsan Tekstil1,69-2,314,32
Artı Yatırım Holding1,001,0114,94
Aselsan23,180,87-3,74
Aslan Çimento27,400,29-2,70
Ata GMYO3,88-0,51-3,24
Atakule GMYO1,27-0,78-3,48
Atlantik Petrol Ürünleri0,79
Atlantis Yatırım Holding0,492,08172,22
Atlas Yat. Ort.2,04-1,92137,21
AvivaSA Emeklilik Hayat8,872,4215,65
Avrasya GMYO1,310,7748,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,250,0015,74
Avrasya Stratejik GMYF1.259,300,021,04
Avrupa Yatırım Holding2,59-0,386,58
Ayen Enerji3,04-0,9829,36
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,50-1,965,63
Aygaz11,98-0,505,74
Bagfaş5,442,6412,86
Bak Ambalaj5,609,1610,45
Balatacılar Balatacılık0,410,0024,24
Bantaş Ambalaj1,532,0021,91
Banvit10,511,74-2,59
Baştaş Başkent Çimento1,912,14-5,45
Batı Çimento2,35-0,84-2,49
Batısöke Çimento1,050,00-3,67
Bera Holding1,993,11-3,40
Berkosan Yalıtım1,720,00-4,97
Beşiktaş Futbol Yat.1,591,27-1,85
Beyaz Filo4,031,0047,62
Bilici Yatırım1,760,5729,41
Bim Mağazalar85,350,65-1,90
Birko Mensucat0,283,70-6,67
Birlik Mensucat0,80-1,23-31,62
Bizim Mağazaları8,25-1,5521,32
Bolu Çimento3,340,00-2,62
Bomonti Elektrik0,910,0089,58
Borusan Mannesmann9,950,1027,56
Borusan Yat. Paz.38,36-0,051,97
Bosch Fren Sistemleri176,801,389,14
Bossa4,71-0,4212,03
Boyner Perakende Yat.4,20-0,716,60
Brisa7,652,4120,85
Burçelik3,390,895,61
Burçelik Vana1,610,008,78
Bursa Çimento4,783,028,64
Carrefoursa3,580,562,87
Coca Cola İçecek34,200,1210,75
Cosmos Yat. Holding0,993,132,06
Credıtwest Faktorıng1,210,0016,35
Çelebi68,950,738,75
Çelik Halat5,790,87-3,50
Çemaş Döküm0,781,302,63
Çemtaş6,023,08-0,99
Çimbeton29,080,621,68
Çimentaş11,150,27-12,20
Çimsa7,161,42-5,17
Çuhadaroğlu Metal2,022,5413,48
Dagi Giyim1,523,4022,58
Dagi Yatırım Holding1,5212,5950,50
Dardanel1,080,00-1,82
Datagate Bilgisayar8,29-0,8493,69
Demısaş Döküm3,06-1,6123,39
Denge Holding2,860,70146,55
Deniz GMYO3,121,302,63
Denizbank14,70-0,34-23,04
Denizli Cam10,930,74-5,12
Derimod9,05-0,554,38
Desa Deri1,90-1,559,83
Despec Bilgisayar3,482,966,10
Deva Holding4,260,2429,48
Diriteks Diriliş Tekstil0,661,54-15,38
Ditaş Doğan5,98-0,509,12
DO-CO451,800,67-5,64
Doğan Burda3,000,00-0,33
Doğan Holding1,270,7924,51
Doğtaş Kelebek Mobilya1,150,00-5,74
Doğusan1,752,34-27,39
Doğuş GMYO2,181,403,32
Doğuş Otomotiv5,12-0,5817,97
Döktaş Dökümcülük9,761,1419,75
Duran Doğan Basım6,834,7533,92
Dyo Boya3,055,905,17
Eczacıbaşı İlaç3,142,2815,02
Eczacıbaşı Yatırım8,360,0016,11
Edip Gayrimenkul0,81-1,225,19
Ege Endüstri482,001,5440,12
Ege Gübre26,44-0,1521,84
Ege Profil13,441,2851,52
Ege Seramik3,53-0,285,37
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,300,0025,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,0010,00
Egeplast3,93-0,252,34
Ekiz Kimya0,300,00-9,09
Emek Elektrik0,913,41-7,14
Eminiş Ambalaj1,020,99-12,82
Emlak Konut GMYO1,692,4212,67
Enerjisa Enerji5,640,0010,59
Enka İnşaat4,93-1,407,64
Erbosan67,351,287,93
Ereğli Demir Çelik9,422,8430,47
Ersu Gıda0,871,16-5,43
Escort Teknoloji0,670,00-11,84
Etiler Gıda1,99-2,93-6,57
Euro Kapital Yat. Ort.0,720,001,41
Euro Trend Yat. Ort.0,631,61-1,56
Euro Yat. Ort.0,620,00-1,59
Euro Yatırım Holding0,71-1,3929,09
Fenerbahçe Futbol6,810,44-1,59
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,091,3116,17
F-M İzmit Piston17,631,912,20
Fonet Bilgi Teknolojileri5,410,9358,19
Ford Otosan51,001,092,00
Formet Çelik Kapı5,457,50329,13
Frigo Pak Gıda1,751,162,94
Galatasaray Sportif1,340,758,06
Garanti Bankası9,130,5514,70
Garanti Faktoring4,021,77103,03
Garanti Yat. Ort.0,673,08-15,19
Gedik Y. Men. Değ.3,760,2716,77
Gedik Yatırım Holding3,250,0038,30
Gediz Ambalaj4,682,6312,77
Gentaş2,053,0215,82
Gersan Elektrik2,45-0,810,40
Global Men. Değ.0,514,088,51
Global Yat. Holding3,560,2819,06
Good-Year3,591,704,36
Göltaş Çimento11,410,00-8,21
Gözde Girişim3,390,0026,97
GSD Denizcilik1,60-1,2339,13
GSD Holding1,100,9237,50
Gübre Fabrik.3,05-0,973,04
Güler Yat. Holding1,16-1,698,41
Güneş Sigorta1,62-1,228,00
Halk GMYO0,751,357,14
Halk Sigorta1,12-0,881,82
Hatay Tekstil4,211,206,58
Hedef Girişim1,200,843,45
Hektaş11,550,7024,60
HUB Girişim2,36-2,4825,53
Hürriyet Gzt.0,940,001,08
ICBC Turkey Bank4,031,51-18,26
İdealist Danışmanlık18,800,1174,07
İdealist GMYO2,270,8939,26
İhlas Ev Aletleri0,892,30169,70
İhlas Gayrimenkul0,901,12-4,21
İhlas Gazetecilik0,670,009,84
İhlas Holding0,41-2,3828,12
İhlas Yayın Holding0,516,2554,55
İndeks Bilgisayar8,21-0,2437,52
Info Yatırım1,634,4958,25
İntema8,191,9936,57
İpek Doğal Enerji4,69-1,26-12,66
İskenderun Demir Çelik7,502,7432,51

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT