1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (1)
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,57-1,88-19,49
Acıpayam Selüloz3,791,8816,26
Adana Çimento (A)6,971,1615,21
Adana Çimento (B)4,971,2220,92
Adana Çimento (C)1,160,87-17,73
Adel Kalemcilik11,010,550,09
Adese Alışveriş Ticaret1,97-0,51-15,81
Afyon Çimento4,270,23-6,97
Ak Enerji0,560,00-11,11
Akbank6,121,164,00
Akçansa6,440,47-1,56
Akdenız Güvenlık Hız.2,01-0,500,00
Akfen GMYO1,53-1,29-7,27
Akın Tekstil8,981,93-4,97
Akiş GMYO2,472,92-3,52
Akmerkez GMYO19,259,0724,77
Aksa8,14-1,6922,69
Aksa Enerji2,35-0,42-12,31
Aksigorta4,220,0034,42
Aksu Enerji9,48-3,2722,80
Alarko Carrıer36,34-2,00-7,67
Alarko GMYO44,721,54-0,45
Alarko Holding2,671,5236,90
Albaraka Türk1,43-0,6917,21
Alcatel Lucent Teletaş6,700,7516,32
Alkim Kağıt3,881,317,96
Alkim Kimya23,100,097,24
Altınyağ0,32-5,88-27,27
Altınyunus Çeşme4,26-0,232,65
Anadolu Cam3,07-0,6514,55
Anadolu Efes19,82-0,45-3,79
Anadolu Grubu Holding12,69-0,0823,93
Anadolu Hayat Emek.5,470,74-3,94
Anadolu Isuzu7,591,8822,82
Anadolu Sigorta4,140,495,46
Anel Elektrik1,770,579,26
Arçelik18,344,8016,15
Arena Bilgisayar3,350,60-24,04
Armada Bilgisayar10,150,209,26
Arsan Tekstil1,701,804,94
Artı Yatırım Holding1,100,0026,44
Aselsan20,44-1,45-15,12
Aslan Çimento25,260,56-10,30
Ata GMYO3,870,78-3,49
Atakule GMYO1,180,85-10,32
Atlantis Yatırım Holding0,466,98155,56
Atlas Yat. Ort.1,03-2,8319,77
AvivaSA Emeklilik Hayat9,48-0,3228,13
Avrasya GMYO1,331,5351,14
Avrasya Petrol ve Tur.1,16-0,857,41
Avrasya Stratejik GMYF1.265,100,021,51
Avrupa Yatırım Holding2,18-2,68-10,29
Ayen Enerji2,430,003,40
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,533,387,75
Aygaz9,231,65-7,18
Bagfaş5,39-0,3711,83
Bak Ambalaj5,112,000,79
Balatacılar Balatacılık0,280,00-15,15
Bantaş Ambalaj1,56-1,2724,30
Banvit11,412,245,75
Baştaş Başkent Çimento1,841,10-8,91
Batı Çimento2,12-0,47-12,03
Batısöke Çimento0,932,20-14,68
Bera Holding1,780,56-13,59
Berkosan Yalıtım1,69-0,59-6,63
Beşiktaş Futbol Yat.2,5014,1654,32
Beyaz Filo3,46-1,4226,74
Bilici Yatırım1,63-0,6119,85
Bim Mağazalar83,051,34-4,54
Birko Mensucat0,23-4,17-23,33
Birlik Mensucat0,720,00-38,46
Bizim Mağazaları8,02-0,6217,94
Bolu Çimento3,030,66-11,66
Bomonti Elektrik0,872,3581,25
Borusan Mannesmann9,210,0018,08
Borusan Yat. Paz.36,40-0,820,47
Bosch Fren Sistemleri161,10-0,315,45
Bossa3,99-1,72-5,09
Boyner Perakende Yat.4,79-0,2121,57
Brisa6,521,093,00
Burçelik3,061,32-4,67
Burçelik Vana1,56-0,645,41
Bursa Çimento4,420,450,45
Carrefoursa3,300,00-5,17
Coca Cola İçecek31,66-0,442,53
Cosmos Yat. Holding1,10-8,3313,40
Credıtwest Faktorıng1,041,960,00
Çelebi74,604,4827,86
Çelik Halat5,45-0,620,87
Çemaş Döküm0,71-1,39-6,58
Çemtaş5,45-3,02-10,36
Çimbeton27,901,45-2,45
Çimentaş14,75-16,9916,14
Çimsa6,561,08-13,11
Çuhadaroğlu Metal1,95-0,519,55
Dagi Giyim1,516,3421,77
Dagi Yatırım Holding1,689,0966,34
Dardanel1,03-0,96-6,36
Datagate Bilgisayar7,55-7,3676,40
Demısaş Döküm2,98-0,6720,16
Denge Holding1,57-5,4235,34
Deniz GMYO3,03-0,33-0,33
Denizbank15,54-0,89-18,64
Denizli Cam10,00-1,67-13,19
Derimod8,18-0,97-5,65
Desa Deri2,691,8955,49
Despec Bilgisayar3,20-5,33-2,44
Deva Holding4,361,8732,52
Diriteks Diriliş Tekstil0,67-1,47-14,10
Ditaş Doğan6,005,8217,21
DO-CO510,000,046,52
Doğan Burda2,72-0,37-9,63
Doğan Holding1,060,9513,82
Doğtaş Kelebek Mobilya1,090,00-10,66
Doğusan1,57-1,26-34,85
Doğuş GMYO2,311,769,48
Doğuş Otomotiv4,61-1,076,22
Döktaş Dökümcülük8,99-0,5510,31
Duran Doğan Basım6,701,5231,37
Dyo Boya3,07-0,655,86
Eczacıbaşı İlaç2,800,362,56
Eczacıbaşı Yatırım7,550,004,86
Edip Gayrimenkul0,69-2,82-10,39
Ege Endüstri416,50-1,3733,86
Ege Gübre25,403,6717,05
Ege Profil9,550,427,67
Ege Seramik3,500,574,48
Egeli & Co Tarım Girişim0,14-6,677,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,290,0020,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,0010,00
Egeplast3,49-4,38-9,11
Ekiz Kimya0,290,00-12,12
Emek Elektrik0,80-1,23-18,37
Eminiş Ambalaj0,91-1,09-22,22
Emlak Konut GMYO1,512,030,67
Enerjisa Enerji5,38-1,1014,26
Enka İnşaat5,375,2920,83
Erbosan15,670,58-3,78
Ereğli Demir Çelik9,161,3326,87
Ersu Gıda0,870,00-5,43
Escort Teknoloji0,610,00-19,74
Etiler Gıda1,70-2,86-20,19
Euro Kapital Yat. Ort.0,71-1,390,00
Euro Trend Yat. Ort.0,610,00-4,69
Euro Yat. Ort.0,631,610,00
Euro Yatırım Holding1,030,9887,27
Fenerbahçe Futbol7,12-1,252,89
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,78-0,714,51
F-M İzmit Piston16,081,394,61
Fonet Bilgi Teknolojileri5,803,5769,59
Ford Otosan52,70-2,9510,93
Formet Çelik Kapı5,500,00333,07
Frigo Pak Gıda2,755,7761,76
Galatasaray Sportif2,175,3475,00
Garanti Bankası8,172,902,64
Garanti Faktoring2,296,5115,66
Garanti Yat. Ort.0,620,00-21,52
Gedik Y. Men. Değ.3,651,3913,35
Gedik Yatırım Holding2,942,4425,11
Gediz Ambalaj4,791,0515,42
Gentaş1,781,140,56
Gersan Elektrik2,090,97-14,36
Global Men. Değ.0,462,22-2,13
Global Yat. Holding2,90-0,34-3,01
Good-Year3,14-0,32-8,72
Göltaş Çimento10,840,00-12,79
Gözde Girişim3,330,3024,72
GSD Denizcilik1,380,7320,00
GSD Holding0,900,0012,50
Gübre Fabrik.2,67-0,74-9,80
Güler Yat. Holding1,070,940,00
Güneş Sigorta1,42-3,40-5,33
Halk GMYO1,094,8156,66
Halk Sigorta1,150,884,55
Hatay Tekstil3,990,251,01
Hedef Girişim1,18-1,671,72
Hektaş12,102,9830,53
HUB Girişim2,650,3840,96
Hürriyet Gzt.0,811,25-12,90
ICBC Turkey Bank3,420,29-30,63
İdealist Danışmanlık19,20-1,5477,78
İdealist GMYO1,66-1,781,84
İhlas Ev Aletleri1,03-16,94212,12
İhlas Gayrimenkul0,88-5,38-6,34
İhlas Gazetecilik1,900,53211,48
İhlas Holding0,50-9,0956,25
İhlas Yayın Holding0,860,00160,61
İndeks Bilgisayar6,550,009,72
Info Yatırım1,880,5382,52
İntema6,58-2,239,73
İpek Doğal Enerji4,423,03-17,69
İskenderun Demir Çelik6,920,7322,26

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT