1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)176.489,8018,45284,51
İş Bankası (B)21.998,80-0,01618,87
İş Bankası (C)6,340,4839,96
İş Bankası (Kur.)188.000,00286,82
İş Fin.Kir.3,222,55-30,45
İş Girişim2,770,3635,78
İş GMYO1,031,98-4,63
İş Y. Men. Değ.2,88-1,0355,94
İş Yat. Ort.1,06-0,9343,61
İşbir Holding300,00-0,99117,39
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,375,71-55,95
İttifak Holding6,10-2,4096,77
İz Hayvancılık Tarım5,32-1,66-19,27
İzmir Demir Çelik1,661,840,00
İzmir Fırça1,700,00-17,87
İzocam22,88-0,176,82
Jantsa Jant Sanayi30,260,2017,23
Kafein Yazılım7,270,415,55
Kapital Yat. Holding1,97-0,51-31,36
Kaplamin3,401,19-5,56
Kardemir (A)2,230,9030,28
Kardemir (B)2,220,4528,99
Kardemir (D)2,33-0,8513,34
Karel Elektronik6,660,0059,71
Karsan Otomotiv1,250,00-2,34
Karsu Tekstil1,31-0,764,80
Karsusan Su Ürünleri San.5,13-4,8238,65
Kartonsan318,00-0,93-0,31
Katmerciler Ekipman2,065,10-31,53
Kent Gıda123,10-0,243,45
Kerevitaş Gıda1,801,120,00
Kervansaray Yat. Holding0,240,00-31,43
Kiler GMYO1,853,355,71
Klimasan Klima9,35-3,51140,98
Koç Holding17,960,5629,69
Konfrut Gıda32,88-0,4237,69
Konya Çimento179,70-0,830,96
Kordsa Teknik Tekstil12,120,0028,11
Koza Altın51,90-1,051,17
Koza Madencilik6,94-3,34-3,88
Körfez GMYO1,66-1,7836,07
Kristal Kola0,88-2,22-16,19
Kron Telekomünikasyon8,590,23-1,26
Kuştur Kuşadası Turizm25,00-1,9682,35
Kuyumcukent Gayrimenkul1,210,837,08
Kütahya Porselen4,972,059,23
Lider Faktoring2,040,00-9,33
Link Bilgisayar9,53-1,5514,54
Logo Yazılım42,862,1057,92
Lokman Hekim Sağlık4,016,37-10,89
Lüks Kadife4,35-0,23-10,31
Makina Takım1,350,00-12,34
Mardin Çimento2,731,87-1,69
Marka Yatırım Holding0,64-1,543,23
Marmaris Altınyunus18,640,876,15
Marshall26,060,233,33
Martı GMYO0,631,61-3,08
Martı Otel0,631,618,62
Mavi Giyim41,16-0,4827,75
Mazhar Zorlu Holding5,00-1,9631,23
Mega Polietilen1,665,06-18,63
Menderes Tekstil0,702,94-2,78
Mensa0,180,0028,57
Merit Turizm12,5013,43108,68
Merko Gıda0,66-1,49-34,65
Metal Gayrimenkul0,722,86-17,24
Metemtur Otelcilik1,262,4420,00
Metro Holding1,030,9835,53
Metro Petrol ve Tesisleri1,150,004,55
Metro Yatırım Ortaklığı1,26-0,796,78
Migros Ticaret14,23-0,35-4,50
Milpa1,43-0,690,05
Mistral GMYO1,130,89-26,14
MLP Sağlık11,800,7710,28
MMC San. Ve Tic. Yat.1,100,000,00
Mondi Tire Kutsan1,573,29-15,59
Net Holding1,680,60-14,29
Netaş Telekom.7,362,7913,93
Niğbaş Niğde Beton8,702,96117,50
Nuh Çimento6,470,00-6,64
Nurol GMYO2,42-2,0215,24
Odaş Elektrik1,51-0,667,24
Olmuksan-IP3,474,832,97
Orge Enerji Elektrik3,49-0,8511,86
Orma Orman Mahsulleri1,243,333,33
Osmanlı Menkul1,230,00-28,49
Ostim Endüstriyel Yat1,05-1,87-2,78
Otokar116,50-0,3435,64
Oyak Yat. Ort.1,172,63-26,10
Oylum Sınai Yatırımlar1,596,0055,88
Özak GMYO2,260,897,11
Özbal Çelik Boru1,20-1,64-13,04
Özderici GMYO0,722,86-69,36
Özerden Plastik2,960,0021,43
Panora GMYO4,160,7313,14
Park Elek.Madencilik2,540,405,39
Parsan14,920,1370,32
Pegasus44,401,3793,72
Peker GMYO4,12-2,14-49,90
Penguen Gıda1,560,6544,44
Pera GMYO0,521,96-32,47
Pergamon Dış Ticaret6,251,132,33
Petkim4,12-1,204,63
Petrokent Turizm75,60-1,1810,04
Pınar Et Ve Un5,820,5231,17
Pınar Su1,312,344,80
Pınar Süt6,87-0,1510,50
Plastikkart3,030,6612,22
Polisan Holding2,270,44-24,71
Politeknik Metal57,50-1,5463,97
Prizma Press Matbaacılık2,090,4834,84
QNB Finans Fin. Kir.4,18-0,48-38,53
QNB Finansbank7,04-1,40-21,86
Ral Yatırım Holding4,830,21162,50
Ray Sigorta2,230,0060,43
Reysaş GMYO0,79-1,2514,49
Reysaş Lojistik0,730,00-1,35
Rhea Girişim0,93-1,0640,91
Rodrigo Tekstil3,151,2965,79
Royal Halı0,83-1,19-16,16
RTA Laboratuvarları1,301,56-25,29
Sabancı Holding9,161,5526,65
Safkar Ege Soğutmacılık1,795,2915,47
Salix Yatırım Holding4,25-4,4910,39
Sanel Mühendislik3,560,2863,30
Sanifoam Sünger1,73-1,1438,40
Sanko Pazarlama2,25-1,752,06
Saray Matbaacılık1,16-0,8516,00
Sarkuysan3,340,916,28
Sasa Polyester6,900,7320,08
Say Reklamcılık0,79-1,25-15,96
Sekuro Plastik2,60-0,38-12,16
Selçuk Ecza Deposu4,68-4,6872,16
Selçuk Gıda1,69-1,7427,07
Senkron Güvenlik5,20-20,00420,00
Serve Film Prodüksiyon2,613,1633,85
Servet GMYO4,702,840,00
Seyitler Kimya5,911,2053,51
Silverline Endüstri1,130,89-15,67
Sinpaş GMYO0,660,0078,38
Smartiks Yazılım2,68-0,37
Soda Sanayii6,532,19-3,48
Sodaş Sodyum Sanayii7,001,0126,16
Söktaş1,432,1412,60
Sönmez Filament4,00-4,3128,21
Sönmez Pamuklu3,55-0,5613,78
Sumaş Suni Tahta6,850,00-2,14
Şeker Fin. Kir.3,800,5334,75
Şekerbank1,001,01-9,09
Şişe Cam5,260,19-4,05
Şok Marketler9,811,03-8,74
T. Halk Bankası5,90-1,34-15,95
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,91-0,25-29,94
T.S.K.B.0,791,28-2,47
T.Tuborg7,810,00-1,56
Taç Tarım Ürünleri4,24-0,93-16,21
Tat Gıda4,412,0815,45
TAV Havalimanları26,10-0,7618,68
Taze Kuru Gıda5,64-0,53-17,06
Tek-Art Turizm0,740,00-12,94
Tekfen Holding26,10-0,1532,96
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,45-1,61-17,51
Temapol Polimer Plastik2,90-0,68-5,23
TGS Dış Ticaret3,80-0,7861,70
Tofaş Oto. Fab.19,530,8825,91
Torunlar GMYO2,012,0333,11
Trabzon Liman7,73-0,6412,38
Trabzonspor Sportif1,061,92-22,97
Trakya Cam3,01-0,994,19
Trend GMYO1,080,93-14,96
TSKB GMYO0,730,00-10,98
Tuğçelik2,111,93-0,94
Tukaş5,040,20203,61
Turcas Petrol1,411,440,00
Turkcell13,22-1,868,63
Tümosan Motor ve Traktör4,031,51-10,44
Tüpraş116,10-1,5311,27
Türk Hava Yolları13,452,13-16,51
Türk Prysmian Kablo1,841,666,69
Türk Telekom5,260,1934,87
Türk Traktör32,640,31-6,48
Türker Proje Gayrimenkul25,00-0,40-22,22
Ufuk Yatırım1,161,751,75
Ulaşlar Turizm Yat.1,380,7321,05
Ulusoy Elektrik20,760,1030,08
Ulusoy Un Sanayi2,374,8713,94
Umpaş Holding0,39-4,88-29,09
Uşak Seramik1,050,96-5,41
Utopya Turizm3,180,63-22,44
Uzertaş Boya0,993,1365,00
Ülker Bisküvi20,404,0839,06
Ünye Çimento2,581,57-25,65
Vakıf Fin. Kir.1,490,00-16,29
Vakıf GMYO1,78-1,66-10,55
Vakıf Yat. Ort.1,350,00-11,18
Vakıflar Bankası4,600,2217,95
Vakko Tekstil2,940,3412,71
Vanet Gıda1,80-2,1738,46
Verusa Holding18,000,008,43
Verusaturk Girisim3,220,63-2,72
Vestel11,74-3,85111,53
Vestel Beyaz Eşya17,59-2,2880,09
Viking Kağıt1,06-0,93-3,64
Yapı Kredi Koray GMYO1,481,37-13,95
Yapı ve Kredi Bank.2,590,0061,87
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,50-1,96-10,39
Yataş4,70-1,265,15
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,891,14-5,32
Yeni Gimat GMYO8,170,1213,78
Yeşil GMYO0,25-7,41-7,41
Yeşil Yapı0,270,003,85
Yeşil Yatırım Holding10,25-3,396,44
Yibitaş İnşaat Malzeme2.700,000,3822,78
Yonga Mobilya8,16-3,4323,64
Yünsa4,520,678,27
Zorlu Enerji1,240,810,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT