1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)99.999,90117,86
İş Bankası (B)17.998,50-0,01488,15
İş Bankası (C)6,32-1,5639,51
İş Bankası (Kur.)150.150,400,00208,94
İş Fin.Kir.2,660,38-42,55
İş Girişim2,733,8033,82
İş GMYO0,970,00-10,19
İş Y. Men. Değ.3,25-0,9175,98
İş Yat. Ort.1,18-0,8459,87
İşbir Holding374,002,75171,01
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,35-2,78-58,33
İttifak Holding5,95-0,8391,94
İz Hayvancılık Tarım5,01-0,60-23,98
İzmir Demir Çelik1,62-0,61-2,41
İzmir Fırça1,670,60-19,32
İzocam24,524,7914,47
Jantsa Jant Sanayi31,50-0,2522,04
Kafein Yazılım6,943,580,76
Kapital Yat. Holding1,850,00-35,54
Kaplamin4,422,5522,78
Kardemir (A)2,13-0,9324,44
Kardemir (B)2,13-0,9323,76
Kardemir (D)2,21-1,347,50
Karel Elektronik7,213,4472,90
Karsan Otomotiv1,120,00-12,50
Karsu Tekstil1,706,9236,00
Karsusan Su Ürünleri San.5,094,7337,57
Kartonsan319,30-1,150,10
Katmerciler Ekipman2,830,00-5,94
Kent Gıda123,000,993,36
Kerevitaş Gıda2,14-0,9318,89
Kervansaray Yat. Holding0,240,00-31,43
Kiler GMYO1,91-0,529,14
Klimasan Klima10,95-2,41182,22
Koç Holding18,67-2,2034,81
Konfrut Gıda33,84-0,9941,71
Konya Çimento186,200,544,61
Kordsa Teknik Tekstil12,381,5630,85
Koza Altın57,750,9612,57
Koza Madencilik7,160,56-0,83
Körfez GMYO1,48-0,6721,31
Kristal Kola0,88-2,22-16,19
Kron Telekomünikasyon9,180,445,52
Kuştur Kuşadası Turizm22,96-4,3367,47
Kuyumcukent Gayrimenkul1,14-1,720,88
Kütahya Porselen5,020,6010,33
Lider Faktoring2,230,45-0,89
Link Bilgisayar10,310,9823,92
Logo Yazılım44,020,8762,20
Lokman Hekim Sağlık3,72-0,53-17,33
Lüks Kadife4,820,63-0,62
Makina Takım1,392,21-9,74
Mardin Çimento2,83-0,701,91
Marka Yatırım Holding0,640,003,23
Marmaris Altınyunus19,14-3,389,00
Marshall26,00-0,383,09
Martı GMYO0,631,61-3,08
Martı Otel0,65-1,5212,07
Mavi Giyim41,76-0,5229,61
Mazhar Zorlu Holding5,452,8343,04
Mega Polietilen2,015,24-1,47
Menderes Tekstil0,68-2,86-5,56
Mensa0,17-5,5621,43
Merit Turizm11,80-1,5096,99
Merko Gıda0,720,00-28,71
Metal Gayrimenkul0,700,00-19,54
Metemtur Otelcilik1,40-1,4133,33
Metro Holding1,132,7348,68
Metro Petrol ve Tesisleri1,245,0812,73
Metro Yatırım Ortaklığı1,294,889,32
Migros Ticaret16,940,7713,69
Milpa1,421,43-0,65
Mistral GMYO1,19-0,83-22,22
MLP Sağlık11,834,7810,56
MMC San. Ve Tic. Yat.1,040,97-5,45
Mondi Tire Kutsan1,55-0,64-16,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,80
Net Holding1,61-1,83-17,86
Netaş Telekom.7,45-2,6115,33
Niğbaş Niğde Beton10,190,69154,75
Nuh Çimento6,300,00-9,09
Nurol GMYO2,42-0,4115,24
Odaş Elektrik1,45-0,682,98
Olmuksan-IP3,36-0,59-0,30
Orge Enerji Elektrik3,383,058,33
Orma Orman Mahsulleri1,170,86-2,50
Osmanlı Menkul1,320,00-23,26
Ostim Endüstriyel Yat1,020,99-5,56
Otokar126,900,8747,75
Oyak Yat. Ort.1,4511,54-8,42
Oylum Sınai Yatırımlar1,70-1,1666,67
Özak GMYO1,56-1,277,65
Özbal Çelik Boru1,28-5,88-7,25
Özderici GMYO0,79-2,47-66,38
Özerden Plastik2,91-0,3419,38
Panora GMYO4,180,0013,68
Park Elek.Madencilik2,91-0,3420,75
Parsan15,681,5579,00
Pegasus47,442,64106,98
Peker GMYO4,03-0,49-51,00
Penguen Gıda1,46-2,0135,19
Pera GMYO0,500,00-35,06
Pergamon Dış Ticaret6,88-0,2912,65
Petkim4,01-1,231,84
Petrokent Turizm75,50-3,219,90
Pınar Et Ve Un6,850,7454,39
Pınar Su1,478,8917,60
Pınar Süt7,40-0,1319,03
Plastikkart3,186,0017,78
Polisan Holding2,396,70-20,73
Politeknik Metal61,950,6576,66
Prizma Press Matbaacılık2,58-2,2766,45
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.083,40-0,06
QNB Finans Fin. Kir.4,44-0,45-34,71
QNB Finansbank6,750,00-25,08
Ral Yatırım Holding4,80-3,03160,87
Ray Sigorta2,20-0,9058,27
Reysaş GMYO0,902,2730,43
Reysaş Lojistik0,873,5717,57
Rhea Girişim0,72-20,009,09
Rodrigo Tekstil5,092,41167,89
Royal Halı0,810,00-18,18
RTA Laboratuvarları1,343,08-22,99
Sabancı Holding9,800,0035,50
Safkar Ege Soğutmacılık1,900,0022,56
Salix Yatırım Holding3,701,93-3,90
Sanel Mühendislik3,93-0,2580,28
Sanifoam Sünger1,93-3,0254,40
Sanko Pazarlama2,180,939,88
Saray Matbaacılık1,363,8236,00
Sarkuysan3,681,3817,09
Sasa Polyester6,19-1,127,73
Say Reklamcılık0,900,00-4,26
Sekuro Plastik2,691,51-9,12
Selçuk Ecza Deposu4,722,8373,63
Selçuk Gıda1,833,9837,59
Senkron Güvenlik2,28-14,93128,00
Serve Film Prodüksiyon2,12-6,198,72
Servet GMYO4,34-0,23-7,66
Seyitler Kimya4,980,0029,35
Silverline Endüstri1,13-1,74-15,67
Sinpaş GMYO0,710,0091,89
Smartiks Yazılım2,670,00
Soda Sanayii6,24-0,79-7,77
Sodaş Sodyum Sanayii7,060,8627,24
Söktaş1,650,0029,92
Sönmez Filament5,16-0,3965,38
Sönmez Pamuklu3,510,2912,50
Sumaş Suni Tahta7,11-0,976,19
Şeker Fin. Kir.3,811,6035,11
Şekerbank0,98-1,01-10,91
Şişe Cam4,95-1,39-9,71
Şok Marketler10,241,79-4,74
T. Halk Bankası6,14-2,69-12,54
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,46-1,29-32,59
T.S.K.B.0,83-1,192,47
T.Tuborg8,011,390,96
Taç Tarım Ürünleri3,93-0,76-22,33
Tat Gıda5,070,4032,72
TAV Havalimanları24,660,9812,14
Taze Kuru Gıda5,36-0,56-21,18
Tek-Art Turizm0,750,00-11,76
Tekfen Holding24,30-1,3823,79
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,30-0,86-22,56
Temapol Polimer Plastik3,002,74-1,96
TGS Dış Ticaret3,44-3,3746,38
Tofaş Oto. Fab.19,68-0,8626,87
Torunlar GMYO1,94-1,5228,48
Trabzon Liman7,230,425,11
Trabzonspor Sportif1,080,93-21,52
Trakya Cam2,86-1,72-1,00
Trend GMYO1,55-5,4922,05
TSKB GMYO0,764,11-7,32
Tuğçelik2,23-0,894,69
Tukaş4,420,23166,27
Turcas Petrol1,44-0,692,13
Turkcell13,53-0,2911,18
Tümosan Motor ve Traktör4,11-1,20-8,67
Tüpraş138,901,6833,13
Türk Hava Yolları12,73-0,31-20,98
Türk Prysmian Kablo2,010,5016,54
Türk Telekom5,60-2,7843,59
Türk Traktör31,601,35-9,46
Türker Proje Gayrimenkul23,78-0,34-26,01
Ufuk Yatırım1,23-1,607,89
Ulaşlar Turizm Yat.1,48-2,6329,82
Ulusoy Elektrik24,8011,8155,39
Ulusoy Un Sanayi2,61-1,1425,48
Umpaş Holding0,430,00-21,82
Uşak Seramik1,061,92-4,50
Utopya Turizm3,25-0,91-20,73
Uzertaş Boya1,15-2,5491,67
Ülker Bisküvi18,501,2026,11
Ünye Çimento2,81-1,40-19,02
Vakıf Fin. Kir.1,524,11-14,61
Vakıf GMYO1,77-0,56-11,06
Vakıf Yat. Ort.1,394,51-8,55
Vakıflar Bankası5,14-0,5831,79
Vakko Tekstil3,180,3221,92
Vanet Gıda1,70-0,5830,77
Verusa Holding15,050,40-9,34
Verusaturk Girisim3,15-0,94-4,83
Vestel9,38-2,2969,01
Vestel Beyaz Eşya15,25-1,3656,13
Viking Kağıt0,990,00-10,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,502,04-12,79
Yapı ve Kredi Bank.2,66-3,2766,25
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,61-8,42-6,45
Yataş5,460,3722,15
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,901,12-4,26
Yeni Gimat GMYO8,38-0,4816,71
Yeşil GMYO0,270,000,00
Yeşil Yapı0,273,853,85
Yeşil Yatırım Holding9,84-0,612,18
Yibitaş İnşaat Malzeme2.598,90-0,0418,19
Yonga Mobilya7,393,5011,97
Yünsa4,290,472,76
Zorlu Enerji1,21-1,63-1,63




(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)




(Son)

HABERE YORUM KAT