1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)18.058,00-1,86490,09
İş Bankası (C)5,350,0018,10
İş Bankası (Kur.)170.000,00249,78
İş Fin.Kir.2,12-1,40-54,21
İş Girişim2,47-1,5921,08
İş GMYO0,86-2,27-20,37
İş Y. Men. Değ.3,701,09100,34
İş Yat. Ort.1,191,7161,22
İşbir Holding390,008,30183,85
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,33-2,94-60,71
İttifak Holding5,970,0092,58
İz Hayvancılık Tarım4,604,07-30,20
İzmir Demir Çelik1,52-0,65-8,43
İzmir Fırça1,59-1,24-23,19
İzocam20,080,10-6,26
Jantsa Jant Sanayi33,78-1,4630,87
Kafein Yazılım6,320,64-8,24
Kapital Yat. Holding1,750,00-39,02
Kaplamin6,061,0068,33
Kardemir (A)1,981,0215,68
Kardemir (B)1,960,0013,88
Kardemir (D)1,990,51-3,20
Karel Elektronik8,05-2,4293,05
Karsan Otomotiv1,07-0,93-16,41
Karsu Tekstil1,95-2,9956,00
Karsusan Su Ürünleri San.5,48-0,3648,11
Kartonsan298,60-0,47-6,39
Katmerciler Ekipman2,40-0,83-20,23
Kent Gıda112,00-2,01-5,88
Kerevitaş Gıda1,95-1,028,33
Kervansaray Yat. Holding0,240,00-31,43
Kiler GMYO1,760,570,57
Klimasan Klima11,21-2,01188,92
Koç Holding17,37-0,7425,43
Konfrut Gıda35,06-1,8546,82
Konya Çimento167,50-1,47-5,90
Kordsa Teknik Tekstil11,650,1723,14
Koza Altın64,403,7925,54
Koza Madencilik8,171,1113,16
Körfez GMYO1,43-0,6917,21
Kristal Kola0,880,00-16,19
Kron Telekomünikasyon8,391,21-3,56
Kuştur Kuşadası Turizm22,004,2760,47
Kuyumcukent Gayrimenkul1,03-1,90-8,85
Kütahya Porselen4,851,046,59
Lider Faktoring2,140,94-4,89
Link Bilgisayar9,28-1,9011,54
Logo Yazılım40,002,0447,38
Lokman Hekim Sağlık3,40-1,45-24,44
Lüks Kadife5,23-0,957,84
Makina Takım1,36-5,56-11,69
Mardin Çimento2,69-1,10-3,13
Marka Yatırım Holding0,66-2,946,45
Marmaris Altınyunus18,520,275,47
Marshall26,500,005,08
Martı GMYO0,62-3,13-4,62
Martı Otel0,67-1,4715,52
Mavi Giyim36,541,5013,41
Mazhar Zorlu Holding5,00-2,1531,23
Mega Polietilen1,851,65-9,31
Menderes Tekstil0,64-1,54-11,11
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm12,49-3,03108,51
Merko Gıda0,680,00-32,67
Metal Gayrimenkul0,69-1,43-20,69
Metemtur Otelcilik1,452,8438,10
Metro Holding1,161,7552,63
Metro Petrol ve Tesisleri1,160,875,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,382,9916,95
Migros Ticaret18,401,2723,49
Milpa1,49-5,104,24
Mistral GMYO1,284,92-16,34
MLP Sağlık11,911,7911,31
MMC San. Ve Tic. Yat.1,00-4,76-9,09
Mondi Tire Kutsan1,370,00-26,34
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.052,60
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,150,82
Net Holding1,510,00-22,96
Netaş Telekom.6,25-0,64-3,25
Niğbaş Niğde Beton12,462,81211,50
Nuh Çimento6,11-0,65-11,83
Nurol GMYO2,122,420,95
Odaş Elektrik1,41-4,730,14
Olmuksan-IP3,19-0,93-5,34
Orge Enerji Elektrik3,250,004,17
Orma Orman Mahsulleri1,10-0,90-8,33
Osmanlı Menkul1,44-2,70-16,28
Ostim Endüstriyel Yat0,94-1,05-12,96
Otokar124,10-0,8044,49
Oyak Yat. Ort.2,204,2738,95
Oylum Sınai Yatırımlar1,76-2,7672,55
Özak GMYO1,430,00-1,32
Özbal Çelik Boru1,261,61-8,70
Özderici GMYO0,812,53-65,53
Özerden Plastik2,59-0,776,25
Panora GMYO4,260,2415,86
Park Elek.Madencilik3,032,7125,73
Parsan14,061,3060,50
Pegasus68,255,90197,77
Peker GMYO3,12-2,80-62,06
Penguen Gıda1,39-0,7128,70
Pera GMYO0,571,79-25,97
Pergamon Dış Ticaret6,04-0,33-1,10
Petkim3,30-1,79-16,19
Petrokent Turizm76,00-1,0410,63
Pınar Et Ve Un6,260,1641,09
Pınar Su1,350,758,00
Pınar Süt6,35-0,942,14
Plastikkart3,16-1,8617,04
Polisan Holding2,180,46-27,69
Politeknik Metal70,100,1499,90
Prizma Press Matbaacılık3,080,3398,71
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.093,000,04
QNB Finans Fin. Kir.4,011,01-41,03
QNB Finansbank6,08-0,82-32,52
Ral Yatırım Holding4,990,60171,20
Ray Sigorta2,11-0,9451,80
Reysaş GMYO1,184,4271,01
Reysaş Lojistik1,005,2635,14
Rhea Girişim0,680,003,03
Rodrigo Tekstil4,880,41156,84
Royal Halı0,860,00-13,13
RTA Laboratuvarları1,160,00-28,54
Sabancı Holding8,40-2,1016,14
Safkar Ege Soğutmacılık1,552,65-0,01
Salix Yatırım Holding3,802,70-1,30
Sanel Mühendislik4,85-0,61122,48
Sanifoam Sünger1,88-1,0550,40
Sanko Pazarlama2,537,2027,52
Saray Matbaacılık1,10-6,7810,00
Sarkuysan3,300,925,00
Sasa Polyester5,68-0,70-1,15
Say Reklamcılık0,986,524,26
Sekuro Plastik2,540,40-14,19
Selçuk Ecza Deposu4,720,4373,63
Selçuk Gıda1,812,8436,09
Senkron Güvenlik2,06-0,96106,00
Serve Film Prodüksiyon2,002,042,56
Servet GMYO4,10-2,38-12,77
Seyitler Kimya5,28-1,4937,14
Silverline Endüstri1,170,86-12,69
Sinpaş GMYO0,810,00118,92
Smartiks Yazılım2,45-0,41
Soda Sanayii5,63-1,05-16,78
Sodaş Sodyum Sanayii6,80-1,7322,56
Söktaş1,59-0,6325,20
Sönmez Filament4,92-11,9957,69
Sönmez Pamuklu3,53-3,8113,14
Sumaş Suni Tahta5,955,31-11,14
Şeker Fin. Kir.3,611,4028,01
Şekerbank0,900,00-18,18
Şişe Cam4,14-1,19-24,48
Şok Marketler10,70-3,25-0,47
T. Halk Bankası5,442,64-22,51
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası10,76-4,19-36,70
T.S.K.B.0,850,004,94
T.Tuborg7,88-0,63-0,68
Taç Tarım Ürünleri3,63-28,26
Tat Gıda4,680,8622,51
TAV Havalimanları23,000,004,59
Taze Kuru Gıda5,19-0,19-23,68
Tek-Art Turizm0,68-1,45-20,00
Tekfen Holding20,70-1,625,45
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,031,00-31,65
Temapol Polimer Plastik3,15-1,562,94
TGS Dış Ticaret3,57-1,6551,91
Tofaş Oto. Fab.17,56-0,2813,21
Torunlar GMYO1,840,0021,85
Trabzon Liman6,730,45-2,16
Trabzonspor Sportif1,090,93-20,79
Trakya Cam2,472,07-14,50
Trend GMYO1,392,969,45
TSKB GMYO0,790,00-3,66
Tuğçelik2,47-0,4015,96
Tukaş4,31-2,05159,64
Turcas Petrol1,470,684,26
Turkcell12,534,422,96
Tümosan Motor ve Traktör3,81-1,04-15,33
Tüpraş134,00-1,1128,43
Türk Hava Yolları11,240,99-30,23
Türk Prysmian Kablo1,96-0,5113,65
Türk Telekom5,27-2,9535,13
Türk Traktör36,00-3,493,15
Türker Proje Gayrimenkul23,500,26-26,88
Ufuk Yatırım1,695,6248,25
Ulaşlar Turizm Yat.1,540,0035,09
Ulusoy Elektrik25,741,8261,28
Ulusoy Un Sanayi2,481,6419,23
Umpaş Holding0,392,63-29,09
Uşak Seramik1,153,603,60
Utopya Turizm3,211,90-21,71
Uzertaş Boya1,130,0088,33
Ülker Bisküvi17,191,7217,18
Ünye Çimento2,56-1,54-23,48
Vakıf Fin. Kir.1,553,33-12,92
Vakıf GMYO1,762,33-9,59
Vakıf Yat. Ort.1,772,9116,45
Vakıflar Bankası4,390,4612,56
Vakko Tekstil3,410,0030,73
Vanet Gıda1,57-0,6320,77
Verusa Holding14,80-1,60-10,84
Verusaturk Girisim3,150,32-4,83
Vestel10,60-1,3090,99
Vestel Beyaz Eşya15,02-1,8353,77
Viking Kağıt0,94-2,08-14,55
Yapı Kredi Koray GMYO1,8317,316,40
Yapı ve Kredi Bank.2,44-0,4152,50
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,70-5,92-3,23
Yataş5,41-3,7421,03
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,79-2,47-15,96
Yeni Gimat GMYO8,640,0020,33
Yeşil GMYO0,264,00-3,70
Yeşil Yapı0,260,000,00
Yeşil Yatırım Holding9,40-0,74-2,39
Yibitaş İnşaat Malzeme2.300,000,004,59
Yonga Mobilya6,911,626,46
Yünsa3,75-1,32-10,18
Zorlu Enerji1,12-0,88-8,94

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT