1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

İskenderun Demir Çelik6,311,2834,58
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)18.499,500,54504,52
İş Bankası (C)6,030,8433,11
İş Bankası (Kur.)151.000,00210,69
İş Fin.Kir.2,15-0,46-53,56
İş Girişim2,660,7630,39
İş GMYO0,964,35-11,11
İş Y. Men. Değ.3,960,00114,42
İş Yat. Ort.1,250,8169,35
İşbir Holding360,000,00162,02
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,370,00-55,95
İttifak Holding6,401,59106,45
İz Hayvancılık Tarım4,900,41-25,64
İzmir Demir Çelik1,752,345,42
İzmir Fırça1,831,10-11,59
İzocam20,160,10-5,88
Jantsa Jant Sanayi39,406,4952,64
Kafein Yazılım7,141,133,66
Kapital Yat. Holding1,821,68-36,59
Kaplamin5,975,6665,83
Kardemir (A)2,19-1,7927,95
Kardemir (B)2,180,0026,67
Kardemir (D)2,27-1,3010,42
Karel Elektronik8,850,34112,23
Karsan Otomotiv1,18-0,84-7,81
Karsu Tekstil2,043,5563,20
Karsusan Su Ürünleri San.5,09-1,5537,57
Kartonsan311,500,13-2,34
Katmerciler Ekipman2,810,00-6,60
Kent Gıda115,100,79-3,28
Kerevitaş Gıda2,39-2,4532,78
Kervansaray Yat. Holding0,385,568,57
Kiler GMYO2,02-1,4615,43
Klimasan Klima11,09-0,63185,83
Koç Holding18,561,5334,02
Konfrut Gıda35,16-0,4047,24
Konya Çimento186,500,924,78
Kordsa Teknik Tekstil11,981,1026,63
Koza Altın64,002,5624,76
Koza Madencilik7,942,729,97
Körfez GMYO1,654,4335,25
Kristal Kola1,084,852,86
Kron Telekomünikasyon8,90-2,092,30
Kuştur Kuşadası Turizm21,366,6955,80
Kuyumcukent Gayrimenkul1,230,828,85
Kütahya Porselen5,271,1515,82
Lider Faktoring2,391,276,22
Link Bilgisayar10,79-3,6629,69
Logo Yazılım39,32-0,2044,88
Lokman Hekim Sağlık3,971,02-11,78
Lüks Kadife5,432,6511,96
Makina Takım1,554,030,65
Mardin Çimento2,921,045,15
Marka Yatırım Holding0,785,4125,81
Marmaris Altınyunus21,42-1,7421,98
Marshall33,20-2,0631,64
Martı GMYO0,741,3713,85
Martı Otel0,742,7827,59
Mavi Giyim38,740,1620,24
Mazhar Zorlu Holding5,353,8840,42
Mega Polietilen1,972,60-3,43
Menderes Tekstil0,75-2,604,17
Mensa0,195,5635,71
Merit Turizm11,501,7791,99
Merko Gıda0,810,00-19,80
Metal Gayrimenkul0,732,82-16,09
Metemtur Otelcilik1,491,3641,90
Metro Holding1,5211,76100,00
Metro Petrol ve Tesisleri1,320,7620,00
Metro Yatırım Ortaklığı1,504,9027,12
Migros Ticaret20,303,6236,24
Milpa1,521,336,34
Mistral GMYO1,516,34-1,31
MLP Sağlık13,29-0,9724,21
MMC San. Ve Tic. Yat.0,991,02-10,00
Mondi Tire Kutsan1,754,79-5,91
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,430,00
Net Holding1,710,00-12,76
Netaş Telekom.7,241,9712,07
Niğbaş Niğde Beton16,022,76300,50
Nuh Çimento6,660,15-3,90
Nurol GMYO2,472,0717,62
Odaş Elektrik1,832,8129,97
Olmuksan-IP3,620,287,42
Orge Enerji Elektrik3,500,5712,18
Orma Orman Mahsulleri1,22-3,171,67
Osmanlı Menkul1,415,22-18,02
Ostim Endüstriyel Yat1,110,912,78
Otokar131,00-0,3052,52
Oyak Yat. Ort.1,68-20,006,11
Oylum Sınai Yatırımlar2,044,08100,00
Özak GMYO1,661,2214,55
Özbal Çelik Boru1,310,00-5,07
Özderici GMYO1,07-0,93-54,47
Özerden Plastik2,751,8512,82
Panora GMYO4,440,4520,76
Park Elek.Madencilik3,550,8547,30
Parsan14,04-0,7860,27
Pegasus65,305,32184,90
Peker GMYO3,26-0,61-60,36
Penguen Gıda1,550,6543,52
Pera GMYO0,651,56-15,58
Pergamon Dış Ticaret6,301,613,15
Petkim3,631,11-7,81
Petrokent Turizm78,501,6214,26
Pınar Et Ve Un6,670,1550,33
Pınar Su1,481,3718,40
Pınar Süt7,85-1,8826,27
Plastikkart3,45-0,8627,78
Polisan Holding2,564,07-15,09
Politeknik Metal79,900,19127,85
Prizma Press Matbaacılık3,851,05148,39
QNB Finans Fin. Kir.4,59-5,36-32,50
QNB Finansbank11,05-3,6622,64
Ral Yatırım Holding6,762,11267,39
Ray Sigorta2,33-3,3267,63
Reysaş GMYO1,322,3391,30
Reysaş Lojistik1,070,9444,59
Rhea Girişim0,73-1,3510,61
Rodrigo Tekstil6,227,43227,37
Royal Halı0,861,18-13,13
RTA Laboratuvarları1,32-0,75-18,69
Sabancı Holding9,192,3427,06
Safkar Ege Soğutmacılık1,711,7910,31
Salix Yatırım Holding3,70-0,54-3,90
Sanel Mühendislik5,29-0,75142,66
Sanifoam Sünger2,060,9864,80
Sanko Pazarlama2,664,3134,07
Saray Matbaacılık1,230,8223,00
Sarkuysan3,522,6212,00
Sasa Polyester6,320,329,99
Say Reklamcılık1,224,2729,79
Sekuro Plastik3,091,984,39
Selçuk Ecza Deposu5,151,7889,45
Selçuk Gıda1,600,0020,30
Senkron Güvenlik2,130,00113,00
Serve Film Prodüksiyon1,85-0,54-5,13
Servet GMYO4,160,48-11,49
Seyitler Kimya4,45-7,1015,58
Silverline Endüstri1,423,655,97
Sinpaş GMYO0,784,00110,81
Smartiks Yazılım2,61-1,14
Soda Sanayii5,831,92-13,83
Sodaş Sodyum Sanayii7,300,0031,57
Söktaş1,653,7729,92
Sönmez Filament4,370,0040,06
Sönmez Pamuklu3,660,2717,31
Sumaş Suni Tahta6,200,00-7,40
Şeker Fin. Kir.3,681,3830,50
Şekerbank0,991,02-10,00
Şişe Cam4,580,22-16,46
Şok Marketler10,57-2,85-1,67
T. Halk Bankası6,480,00-7,69
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası16,2010,20-4,70
T.S.K.B.0,920,0013,58
T.Tuborg8,160,872,85
Taç Tarım Ürünleri3,653,11-27,87
Tat Gıda4,91-0,6128,53
TAV Havalimanları23,66-1,427,59
Taze Kuru Gıda5,53-2,30-18,68
Tek-Art Turizm0,792,60-7,06
Tekfen Holding20,380,493,82
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,70-2,88-9,09
Temapol Polimer Plastik3,334,398,82
TGS Dış Ticaret3,542,9150,64
Tofaş Oto. Fab.19,460,3125,46
Torunlar GMYO1,861,0923,18
Trabzon Liman7,531,899,47
Trabzonspor Sportif1,524,1110,46
Trakya Cam2,720,37-5,85
Trend GMYO1,640,6129,13
TSKB GMYO0,926,9812,20
Tuğçelik2,430,4114,08
Tukaş4,251,67156,02
Turcas Petrol1,830,0029,79
Turkcell13,361,219,78
Tümosan Motor ve Traktör4,363,56-3,11
Tüpraş133,400,0027,86
Türk Hava Yolları12,18-0,16-24,39
Türk Prysmian Kablo2,150,9424,66
Türk Telekom5,490,1840,77
Türk Traktör39,021,0911,81
Türker Proje Gayrimenkul27,702,21-13,81
Ufuk Yatırım2,153,8688,60
Ulaşlar Turizm Yat.1,681,8247,37
Ulusoy Elektrik26,50-0,8266,04
Ulusoy Un Sanayi2,530,4021,63
Umpaş Holding0,422,44-23,64
Uşak Seramik1,410,0027,03
Utopya Turizm3,400,59-17,07
Uzertaş Boya1,071,9078,33
Ülker Bisküvi19,600,8233,61
Ünye Çimento2,801,45-16,31
Vakıf Fin. Kir.1,38-0,72-3,09
Vakıf GMYO1,98-0,501,71
Vakıf Yat. Ort.1,880,5323,68
Vakıflar Bankası5,031,6228,97
Vakko Tekstil3,902,0949,52
Vanet Gıda1,82-0,5540,00
Verusa Holding14,90-0,86-10,24
Verusaturk Girisim3,380,902,11
Vestel11,15-1,33100,90
Vestel Beyaz Eşya15,743,0161,15
Viking Kağıt1,001,01-9,09
Yapı Kredi Koray GMYO2,020,0017,44
Yapı ve Kredi Bank.2,542,0158,75
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,70-3,57-3,23
Yataş5,97-1,3233,56
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,94-1,050,00
Yeni Gimat GMYO9,571,9233,28
Yeşil GMYO0,300,0011,11
Yeşil Yapı0,28-6,677,69
Yeşil Yatırım Holding9,780,511,56
Yibitaş İnşaat Malzeme2.249,802,262,31
Yonga Mobilya6,540,000,76
Yünsa5,26-0,5725,99
Zorlu Enerji1,220,00-0,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT