1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)63.360,0038,04
İş Bankası (B)4.100,006,6433,98
İş Bankası (C)6,272,9638,41
İş Bankası (Kur.)78.700,107,8161,93
İş Fin.Kir.9,003,4594,38
İş Girişim3,19-7,0056,37
İş GMYO0,990,00-8,33
İş Y. Men. Değ.2,46-0,4019,42
İş Yat. Ort.1,011,0010,99
İşbir Holding192,40-3,7539,42
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,427,69-50,00
İttifak Holding3,55-0,2814,52
İz Hayvancılık Tarım3,830,00-41,88
İzmir Demir Çelik1,781,147,23
İzmir Fırça1,900,53-8,21
İzocam21,780,371,68
Jantsa Jant Sanayi27,440,51-1,29
Kafein Yazılım7,661,0610,06
Kapital Yat. Holding2,406,19-16,38
Kaplamin3,522,62-2,22
Kardemir (A)2,413,8832,42
Kardemir (B)2,414,3331,69
Kardemir (D)2,567,1117,43
Karel Elektronik8,15-3,3295,44
Karsan Otomotiv1,551,9721,09
Karsu Tekstil1,22-2,40-2,40
Karsusan Su Ürünleri San.3,530,86-4,59
Kartonsan369,904,2013,36
Katmerciler Ekipman6,394,078,86
Kent Gıda124,000,004,20
Kerevitaş Gıda1,690,00-6,11
Kervansaray Yat. Holding0,300,00-14,29
Kiler GMYO2,560,3946,29
Klimasan Klima6,75-4,5370,45
Koç Holding18,381,5529,44
Konfrut Gıda24,021,260,59
Konya Çimento210,702,7818,37
Kordsa Teknik Tekstil10,68-2,299,20
Koza Altın44,800,00-12,67
Koza Madencilik5,65-1,40-21,75
Körfez GMYO1,273,254,10
Kristal Kola0,951,06-9,52
Kron Telekomünikasyon9,101,114,60
Kuştur Kuşadası Turizm17,150,237,19
Kuyumcukent Gayrimenkul1,743,5753,98
Kütahya Porselen4,613,131,32
Lider Faktoring2,400,846,67
Link Bilgisayar10,95-0,9031,61
Logo Yazılım43,581,3560,57
Lokman Hekim Sağlık5,002,6711,11
Lüks Kadife5,090,004,95
Makina Takım1,440,70-6,49
Mardin Çimento3,49-0,297,06
Marka Yatırım Holding0,65-1,524,84
Marmaris Altınyunus17,340,81-1,25
Marshall24,080,33-4,52
Martı GMYO0,701,457,69
Martı Otel0,611,675,17
Mavi Giyim41,982,3430,29
Mazhar Zorlu Holding3,510,29-7,87
Mega Polietilen2,440,0019,61
Menderes Tekstil0,761,335,56
Mensa0,283,70100,00
Merit Turizm7,524,0125,54
Merko Gıda0,670,00-33,66
Metal Gayrimenkul0,980,0012,64
Metemtur Otelcilik1,100,004,76
Metro Holding0,987,6928,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,270,7915,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,40-0,7118,64
Migros Ticaret15,320,132,82
Milpa1,472,802,85
Mistral GMYO1,240,81-18,95
MLP Sağlık13,566,4426,73
MMC San. Ve Tic. Yat.0,988,89-10,91
Mondi Tire Kutsan2,202,3318,28
Net Holding1,88-0,53-4,08
Netaş Telekom.7,69-1,5419,04
Niğbaş Niğde Beton5,790,1744,75
Nuh Çimento7,101,14-8,27
Nurol GMYO2,171,403,33
Odaş Elektrik1,670,0018,60
Olmuksan-IP3,95-0,2517,21
Orge Enerji Elektrik3,69-0,2718,27
Orma Orman Mahsulleri0,994,21-17,50
Osmanlı Menkul1,600,63-6,98
Ostim Endüstriyel Yat1,160,877,41
Otokar121,501,5037,68
Oyak Yat. Ort.1,220,83-25,15
Oylum Sınai Yatırımlar1,041,961,96
Özak GMYO2,341,3010,90
Özbal Çelik Boru1,241,64-10,14
Özderici GMYO0,910,00-61,28
Özerden Plastik2,90-0,6816,00
Panora GMYO4,731,0712,89
Park Elek.Madencilik2,61-1,148,30
Parsan10,30-0,5817,58
Pegasus30,203,3531,76
Peker GMYO4,67-3,31-43,22
Penguen Gıda2,24-3,45107,41
Pera GMYO0,58-1,69-24,68
Pergamon Dış Ticaret9,97-0,2011,40
Petkim4,950,81-1,79
Petrokent Turizm67,70-0,29-1,46
Pınar Et Ve Un7,180,4240,23
Pınar Su1,351,508,00
Pınar Süt7,400,4111,78
Plastikkart3,13-0,9515,93
Polisan Holding7,341,9417,44
Politeknik Metal35,10-4,36-2,50
Prizma Press Matbaacılık1,602,563,23
QNB Finans Fin. Kir.5,10-1,73-25,00
QNB Finansbank7,170,14-20,42
Ral Yatırım Holding3,22-2,4275,00
Ray Sigorta2,214,2558,99
Reysaş GMYO0,990,0043,48
Reysaş Lojistik0,781,305,41
Rhea Girişim0,673,081,52
Rodrigo Tekstil2,130,4712,11
Royal Halı1,450,0046,46
RTA Laboratuvarları1,551,31-10,92
Sabancı Holding8,590,4714,23
Safkar Ege Soğutmacılık2,33-0,8518,88
Salix Yatırım Holding1,99-1,00-48,31
Sanel Mühendislik2,240,452,75
Sanifoam Sünger1,72-3,9137,60
Sanko Pazarlama2,190,46-5,19
Saray Matbaacılık1,041,964,00
Sarkuysan3,460,871,47
Sasa Polyester8,702,476,23
Say Reklamcılık0,90-1,10-4,26
Sekuro Plastik3,131,295,74
Selçuk Ecza Deposu3,96-0,2541,94
Selçuk Gıda1,280,79-3,76
Senkron Güvenlik3,182,58218,00
Serve Film Prodüksiyon2,552,0030,77
Servet GMYO4,90-2,004,26
Seyitler Kimya3,852,670,00
Silverline Endüstri1,290,00-3,73
Sinpaş GMYO0,400,008,11
Soda Sanayii7,921,8011,55
Sodaş Sodyum Sanayii7,4710,3418,57
Söktaş1,65-2,9429,92
Sönmez Filament3,371,518,01
Sönmez Pamuklu3,270,004,81
Sumaş Suni Tahta7,40-1,335,71
Şeker Fin. Kir.3,090,009,57
Şekerbank1,220,0010,91
Şişe Cam6,430,4713,40
Şok Marketler9,170,00-14,70
T. Halk Bankası7,301,813,99
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,201,75-17,14
T.S.K.B.0,871,167,41
T.Tuborg10,140,107,53
Taç Tarım Ürünleri3,76-0,79-25,69
Tat Gıda4,53-2,1618,59
TAV Havalimanları25,620,637,11
Taze Kuru Gıda6,220,00-8,53
Tek-Art Turizm0,788,33-8,24
Tekfen Holding24,30-0,9017,28
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,90-1,02-2,36
Temapol Polimer Plastik3,011,35-1,63
TGS Dış Ticaret2,712,6515,32
Tofaş Oto. Fab.21,043,6524,50
Torunlar GMYO2,135,9741,06
Trabzon Liman9,590,4214,30
Trabzonspor Sportif0,983,16-28,78
Trakya Cam3,860,0027,39
Trend GMYO1,36-0,737,09
TSKB GMYO0,80-2,44-2,44
Tuğçelik2,44-0,8114,55
Tukaş4,206,33153,01
Turcas Petrol1,52-3,807,80
Turkcell13,70-4,3312,57
Tümosan Motor ve Traktör4,860,218,00
Tüpraş149,300,0727,93
Türk Hava Yolları12,98-0,38-19,43
Türk Prysmian Kablo2,110,4819,89
Türk Telekom5,322,1136,41
Türk Traktör32,500,62-6,88
Türker Proje Gayrimenkul28,001,23-12,88
Ufuk Yatırım1,080,00-5,26
Ulaşlar Turizm Yat.1,420,7124,56
Ulusoy Elektrik17,290,528,33
Ulusoy Un Sanayi2,522,0221,15
Umpaş Holding0,40-6,98-27,27
Uşak Seramik1,135,611,80
Utopya Turizm6,142,1649,76
Uzertaş Boya1,200,00100,00
Ülker Bisküvi19,704,7934,29
Ünye Çimento3,250,93-6,34
Vakıf Fin. Kir.1,611,90-9,55
Vakıf GMYO2,090,975,03
Vakıf Yat. Ort.1,130,89-25,66
Vakıflar Bankası5,453,0239,74
Vakko Tekstil3,001,019,49
Vanet Gıda1,500,0015,38
Verusa Holding20,020,6520,60
Verusaturk Girisim3,21-0,62-3,02
Vestel12,202,01119,82
Vestel Beyaz Eşya19,54-0,3162,56
Viking Kağıt1,100,920,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,651,85-4,07
Yapı ve Kredi Bank.2,233,2439,37
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,600,78-6,81
Yataş5,500,9223,04
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,911,11-3,19
Yeni Gimat GMYO8,980,5611,83
Yeşil GMYO0,280,003,70
Yeşil Yapı0,283,707,69
Yeşil Yatırım Holding9,15-0,11-4,98
Yibitaş İnşaat Malzeme2.150,90-1,33-2,19
Yonga Mobilya6,250,00-5,30
Yünsa5,20-1,3319,27
Zorlu Enerji1,410,7114,63

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT