1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günlük işlemler (2)
Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)203.000,00342,27
İş Bankası (B)19.570,00-6,76539,50
İş Bankası (C)5,361,5218,32
İş Bankası (Kur.)242.000,00397,92
İş Fin.Kir.7,911,2870,84
İş Girişim2,86-1,7240,20
İş GMYO0,98-1,01-9,26
İş Y. Men. Değ.2,421,6831,03
İş Yat. Ort.0,80-1,238,38
İşbir Holding181,10-3,6731,23
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,310,00-63,10
İttifak Holding6,08-2,2596,13
İz Hayvancılık Tarım6,36-8,23-3,49
İzmir Demir Çelik1,740,584,82
İzmir Fırça1,75-0,57-15,46
İzocam20,10-1,37-6,16
Jantsa Jant Sanayi29,364,415,61
Kafein Yazılım6,90-1,000,18
Kapital Yat. Holding1,79-4,79-37,63
Kaplamin3,280,31-8,89
Kardemir (A)2,260,4424,18
Kardemir (B)2,22-0,4521,31
Kardemir (D)2,260,003,67
Karel Elektronik6,89-1,0165,23
Karsan Otomotiv1,49-0,6716,41
Karsu Tekstil1,37-2,149,60
Karsusan Su Ürünleri San.5,60-3,1151,35
Kartonsan314,101,32-1,53
Katmerciler Ekipman3,950,00-32,71
Kent Gıda131,002,3410,08
Kerevitaş Gıda1,520,66-15,56
Kervansaray Yat. Holding0,250,00-28,57
Kiler GMYO2,03-0,9816,00
Klimasan Klima7,042,6277,78
Koç Holding16,200,3116,98
Konfrut Gıda28,48-0,9019,26
Konya Çimento185,200,434,04
Kordsa Teknik Tekstil11,93-0,8326,10
Koza Altın42,585,66-17,00
Koza Madencilik5,553,54-23,13
Körfez GMYO1,21-1,63-0,82
Kristal Kola0,84-1,18-20,00
Kron Telekomünikasyon8,384,75-3,68
Kuştur Kuşadası Turizm19,1539,68
Kuyumcukent Gayrimenkul1,23-0,818,85
Kütahya Porselen4,210,48-7,47
Lider Faktoring2,220,00-1,33
Link Bilgisayar12,79-0,7853,73
Logo Yazılım38,280,5341,05
Lokman Hekim Sağlık4,20-1,41-6,67
Lüks Kadife4,070,00-16,08
Makina Takım1,310,00-14,94
Mardin Çimento3,025,838,75
Marka Yatırım Holding0,653,174,84
Marmaris Altınyunus18,29-5,674,16
Marshall28,008,6111,02
Martı GMYO0,65-1,520,00
Martı Otel0,653,1712,07
Mavi Giyim38,122,5318,31
Mazhar Zorlu Holding3,592,28-5,77
Mega Polietilen2,03-0,98-0,49
Menderes Tekstil0,680,00-5,56
Mensa0,18-5,2628,57
Merit Turizm8,90-2,2048,58
Merko Gıda0,660,00-34,65
Metal Gayrimenkul0,77-3,75-11,49
Metemtur Otelcilik1,040,97-0,95
Metro Holding0,790,003,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,180,857,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,360,7415,25
Migros Ticaret13,781,62-7,52
Milpa1,41-3,42-1,35
Mistral GMYO1,202,56-21,57
MLP Sağlık11,92-1,3211,40
MMC San. Ve Tic. Yat.1,10-2,650,00
Mondi Tire Kutsan1,69-12,44-9,14
Net Holding1,701,19-13,27
Netaş Telekom.7,371,3814,09
Niğbaş Niğde Beton6,81-2,7170,25
Nuh Çimento7,140,71-7,75
Nurol GMYO2,120,470,95
Odaş Elektrik1,53-1,298,66
Olmuksan-IP3,870,7814,84
Orge Enerji Elektrik3,03-0,33-2,88
Orma Orman Mahsulleri1,330,0010,83
Osmanlı Menkul1,49-1,97-13,37
Ostim Endüstriyel Yat1,090,000,93
Otokar112,00-0,9730,40
Oyak Yat. Ort.1,10-1,79-32,52
Oylum Sınai Yatırımlar1,123,709,80
Özak GMYO2,641,9325,12
Özbal Çelik Boru1,13-1,74-18,12
Özderici GMYO0,846,33-64,26
Özerden Plastik3,30-1,7932,00
Panora GMYO4,110,009,97
Park Elek.Madencilik2,270,89-5,81
Parsan11,615,3532,53
Pegasus30,922,5934,90
Peker GMYO3,95-17,88-51,97
Penguen Gıda1,46-0,6835,19
Pera GMYO0,540,00-29,87
Pergamon Dış Ticaret6,93-1,9813,47
Petkim4,47-0,22-11,31
Petrokent Turizm70,50-11,822,62
Pınar Et Ve Un6,192,4839,51
Pınar Su1,280,792,40
Pınar Süt6,610,846,32
Plastikkart3,484,8228,89
Polisan Holding2,930,10-2,81
Politeknik Metal43,001,2722,62
Prizma Press Matbaacılık1,701,199,68
QNB Finans Fin. Kir.4,50-1,96-33,82
QNB Finansbank6,601,38-26,75
Ral Yatırım Holding4,262,65131,52
Ray Sigorta2,129,2852,52
Reysaş GMYO0,880,0027,54
Reysaş Lojistik0,730,00-1,35
Rhea Girişim0,765,5615,15
Rodrigo Tekstil2,292,2320,53
Royal Halı1,442,8645,45
RTA Laboratuvarları1,35-1,46-22,41
Sabancı Holding7,701,056,46
Safkar Ege Soğutmacılık1,680,608,37
Salix Yatırım Holding3,002,04-22,08
Sanel Mühendislik2,85-4,0430,73
Sanifoam Sünger1,811,1244,80
Sanko Pazarlama2,182,83-5,63
Saray Matbaacılık1,207,1420,00
Sarkuysan3,24-0,31-4,99
Sasa Polyester6,070,571,68
Say Reklamcılık0,85-2,30-9,57
Sekuro Plastik2,84-0,35-4,05
Selçuk Ecza Deposu4,010,2547,51
Selçuk Gıda1,490,0012,03
Senkron Güvenlik6,402,24540,00
Serve Film Prodüksiyon2,611,9533,85
Servet GMYO3,860,00-17,87
Seyitler Kimya3,70-0,54-3,90
Silverline Endüstri1,17-1,68-12,69
Sinpaş GMYO0,40-2,448,11
Soda Sanayii7,76-0,519,30
Sodaş Sodyum Sanayii6,84-1,5823,28
Söktaş1,461,3914,96
Sönmez Filament3,290,305,45
Sönmez Pamuklu3,281,555,13
Sumaş Suni Tahta7,241,263,43
Şeker Fin. Kir.3,18-2,4512,77
Şekerbank1,010,00-8,18
Şişe Cam6,101,337,58
Şok Marketler9,241,09-14,05
T. Halk Bankası5,85-0,17-16,67
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası14,69-8,76-13,59
T.S.K.B.0,750,00-7,41
T.Tuborg8,35-0,835,24
Taç Tarım Ürünleri5,05-2,13-0,20
Tat Gıda4,151,228,64
TAV Havalimanları25,302,3515,05
Taze Kuru Gıda5,941,19-12,65
Tek-Art Turizm0,70-1,41-17,65
Tekfen Holding26,623,9035,61
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,39-0,42-19,53
Temapol Polimer Plastik2,83-0,35-7,52
TGS Dış Ticaret3,000,0027,66
Tofaş Oto. Fab.17,934,3015,59
Torunlar GMYO2,264,1549,67
Trabzon Liman9,310,3210,97
Trabzonspor Sportif0,99-1,98-28,06
Trakya Cam3,171,604,62
Trend GMYO1,29-1,531,57
TSKB GMYO0,761,33-7,32
Tuğçelik2,15-0,460,94
Tukaş3,78-1,31127,71
Turcas Petrol1,390,72-1,42
Turkcell12,50-0,562,71
Tümosan Motor ve Traktör4,451,83-1,11
Tüpraş123,30-0,5618,18
Türk Hava Yolları14,310,63-11,17
Türk Prysmian Kablo1,890,009,59
Türk Telekom4,261,919,23
Türk Traktör27,76-1,70-20,46
Türker Proje Gayrimenkul27,561,85-14,25
Ufuk Yatırım1,10-0,90-3,51
Ulaşlar Turizm Yat.1,350,0018,42
Ulusoy Elektrik20,66-0,2929,45
Ulusoy Un Sanayi2,350,4312,98
Umpaş Holding0,410,00-25,45
Uşak Seramik1,00-0,99-9,91
Utopya Turizm3,44-1,71-16,10
Uzertaş Boya0,99-1,0065,00
Ülker Bisküvi19,02-1,4029,65
Ünye Çimento3,05-0,65-12,10
Vakıf Fin. Kir.1,36-0,73-23,60
Vakıf GMYO1,76-0,56-11,56
Vakıf Yat. Ort.1,170,00-23,03
Vakıflar Bankası4,041,763,59
Vakko Tekstil3,4213,6231,12
Vanet Gıda1,76-0,5635,38
Verusa Holding17,00-5,032,41
Verusaturk Girisim3,01-1,31-9,06
Vestel11,97-0,58115,68
Vestel Beyaz Eşya18,77-2,2956,16
Viking Kağıt1,09-2,68-0,91
Yapı Kredi Koray GMYO1,46-3,95-15,12
Yapı ve Kredi Bank.2,070,9829,37
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,9716,476,45
Yataş4,43-1,56-0,89
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,80-1,23-14,89
Yeni Gimat GMYO7,841,829,19
Yeşil GMYO0,26-3,70-3,70
Yeşil Yapı0,264,000,00
Yeşil Yatırım Holding8,670,35-9,97
Yibitaş İnşaat Malzeme2.783,10-2,3526,56
Yonga Mobilya6,501,56-1,52
Yünsa4,250,001,80
Zorlu Enerji1,250,001,63

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT