1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.000,00-5,84
İş Bankası (B)1.200,00-0,83-4,03
İş Bankası (C)5,99-0,83-10,33
İş Bankası (Kur.)6.710,00-13,26
İş Fin.Kir.3,55-0,56138,26
İş Girişim1,50-0,66-13,79
İş GMYO1,13-0,88-7,65
İş Y. Men. Değ.2,121,92-0,58
İş Yat. Ort.0,811,252,66
İşbir Holding205,002,5010,75
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,260,00-35,00
İttifak Holding3,202,5637,34
İz Hayvancılık Tarım2,114,9811,05
İzmir Demir Çelik2,21-0,45-31,79
İzmir Fırça7,602,15-17,84
İzocam23,160,61-12,41
Jantsa Jant Sanayi24,34-2,01-20,84
Kapital Yat. Holding2,60-17,46109,68
Kaplamin3,86-1,28-1,53
Kardemir (A)3,640,8323,39
Kardemir (B)3,631,4023,89
Kardemir (D)4,702,6246,42
Karel Elektronik6,19-0,326,54
Karsan Otomotiv1,80-0,5515,38
Karsu Tekstil1,37-1,44-30,81
Karsusan Su Ürünleri San.5,33-2,207,68
Kartonsan261,40-0,23-6,06
Katmerciler Ekipman8,200,12-31,44
Kent Gıda131,000,46-4,03
Kerevitaş Gıda74,200,13-37,28
Kervansaray Yat. Holding0,390,0011,43
Kiler GMYO2,221,83-39,34
Kipa Ticaret1,98-0,50-23,26
Klimasan Klima5,76-12,20-1,54
Koç Holding13,64-0,58-24,60
Konfrut Gıda21,441,1349,93
Konya Çimento212,800,71-16,55
Kordsa Teknik Tekstil6,730,90-8,34
Koza Altın42,06-0,3310,10
Koza Madencilik5,81-0,34-9,78
Körfez GMYO1,300,00-21,69
Kristal Kola1,610,00-10,56
Kron Telekomünikasyon11,762,80-36,43
Kuştur Kuşadası Turizm12,4530,92
Kuyumcukent Gayrimenkul3,61-4,75-13,01
Kütahya Porselen5,592,57-22,04
Lider Faktoring4,033,33-8,62
Link Bilgisayar9,94-0,10-30,29
Logo Yazılım49,960,69-14,96
Lokman Hekim Sağlık5,882,44-4,55
Lüks Kadife4,01-1,96-14,86
Makina Takım1,432,14-28,50
Mardin Çimento4,290,700,00
Marka Yatırım Holding1,231,65-27,22
Marmaris Altınyunus14,54-0,34-23,47
Marshall56,401,268,88
Martı GMYO0,781,30-63,21
Martı Otel0,792,60-14,13
Mavi Giyim43,480,28-25,03
Mazhar Zorlu Holding6,60-1,0565,41
MCT Danışmanlık11,60-3,3393,33
Mega Polietilen1,815,8558,77
Menderes Tekstil0,94-12,1513,25
Merit Turizm5,900,17
Merko Gıda1,040,97-21,80
Metal Gayrimenkul1,100,00-15,38
Metemtur Otelcilik1,29-0,77-12,84
Metro Holding0,880,00-11,11
Metro Petrol ve Tesisleri1,88-1,57-31,64
Migros Ticaret20,88-0,57-24,24
Milpa1,400,72-35,19
Mistral GMYO5,42-3,39-26,66
MLP Sağlık17,171,18
MMC San. Ve Tic. Yat.1,382,99-0,72
Mondi Tire Kutsan1,57-0,63-13,26
Net Holding1,89-1,56-14,48
Netaş Telekom.10,18-0,10-35,73
Niğbaş Niğde Beton1,557,6464,89
Nuh Çimento10,182,412,11
Nurol GMYO3,691,65-22,32
Odaş Elektrik5,16-1,90-14,00
Olmuksan-IP4,22-0,24-7,74
Orge Enerji Elektrik7,962,05-21,27
Orma Orman Mahsulleri1,120,00-0,88
Osmanlı Menkul2,784,91-11,46
Ostim Endüstriyel Yat1,350,00-17,18
Otokar75,151,55-37,75
Oyak Yat. Ort.0,95-1,04-5,94
Oylum Sınai Yatırımlar1,56-1,27-8,24
Özak GMYO2,821,8120,51
Özbal Çelik Boru1,441,41-46,49
Özderici GMYO9,90-3,79534,62
Özerden Plastik3,510,8617,79
Panora GMYO4,650,873,17
Park Elek.Madencilik3,100,32-25,66
Parsan16,06-4,5837,26
Pegasus28,081,59-16,92
Peker GMYO6,97-2,52
Penguen Gıda1,51-0,66-32,29
Pera GMYO0,870,00-1,14
Pergamon Dış Ticaret5,973,4755,88
Petkim5,26-1,31-28,75
Petrokent Turizm48,501,172,15
Pınar Et Ve Un8,800,00-4,40
Pınar Su1,610,00-10,56
Pınar Süt10,55-0,38-12,92
Plastikkart2,547,17-12,11
Polisan Holding6,101,33-30,05
Politeknik Metal38,501,3215,62
Prizma Press Matbaacılık1,67-0,603,09
QNB Finans Fin. Kir.3,951,281,28
QNB Finansbank4,95-0,60-10,00
Ral Yatırım Holding1,492,05-8,59
Ray Sigorta1,030,00-43,09
Reysaş GMYO1,261,61-0,79
Reysaş Lojistik0,89-1,11-30,47
Rhea Girişim0,69-2,82-38,39
Rodrigo Tekstil1,210,00-59,53
Royal Halı0,880,00-3,30
RTA Laboratuvarları1,82-3,19-34,06
Sabancı Holding9,95-0,30-7,88
Safkar Ege Soğutmacılık1,58-1,25
Salix Yatırım Holding4,172,21-46,54
Sanel Mühendislik1,43-0,69-16,37
Sanifoam Sünger1,51-0,66-10,12
Sanko Pazarlama3,670,558,26
Saray Matbaacılık1,190,0011,21
Sarkuysan3,34-0,301,21
Sasa Polyester12,544,079,14
Say Reklamcılık1,240,81-25,75
Sekuro Plastik8,403,07-2,33
Selçuk Ecza Deposu3,544,731,08
Selçuk Gıda0,4975,00
Senkron Güvenlik1,210,00-34,95
Serve Kırtasiye0,7220,0016,13
Servet GMYO3,39-0,5911,51
Seyitler Kimya8,46-0,82-5,79
Silverline Endüstri1,56-0,64-28,77
Sinpaş GMYO0,674,69-12,99
Soda Sanayii5,302,715,16
Sodaş Sodyum Sanayii4,613,1335,24
Söktaş1,40-0,71-15,66
Sönmez Filament3,25-0,61-21,69
Sönmez Pamuklu3,420,29-13,64
Sumaş Suni Tahta5,19
Şeker Fin. Kir.2,470,00-3,89
Şekerbank1,38-0,72-24,59
Şişe Cam4,480,22-4,68
T. Halk Bankası7,64-0,78-29,13
T. Kalkınma Bank.4,28-0,47-22,74
T.S.K.B.1,28-0,78-8,82
T.Tuborg12,24-0,6521,19
Taç Tarım Ürünleri1,94-0,51-20,16
Tat Gıda4,280,23-16,65
TAV Havalimanları22,461,544,66
Taze Kuru Gıda7,650,92-6,13
Tek-Art Turizm0,691,47-8,32
Tekfen Holding15,29-0,07-6,65
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,501,74-32,04
Temapol Polimer Plastik3,420,59-28,30
TGS Dış Ticaret5,598,3353,99
Tofaş Oto. Fab.24,420,66-21,60
Torunlar GMYO2,600,78-21,92
Trabzon Liman12,520,24
Trabzonspor Sportif1,440,00-34,55
Trakya Cam4,480,22-3,03
Trend GMYO1,400,72
TSKB GMYO0,630,00-13,70
Tuğçelik2,87-1,37-9,75
Tukaş1,61-2,42-27,80
Turcas Petrol2,01-1,47-15,55
Turkcell13,10-0,68-15,37
Tümosan Motor ve Traktör5,470,92-27,93
Tüpraş100,100,65-7,19
Türk Hava Yolları16,520,305,29
Türk Prysmian Kablo1,921,05-23,30
Türk Telekom5,881,20-8,70
Türk Traktör57,15-0,61-18,92
Türker Proje Gayrimenkul38,002,101,17
Ufuk Yatırım2,040,99-33,55
Ulaşlar Turizm Yat.1,492,05-12,87
Ulusoy Elektrik8,620,35-7,61
Ulusoy Un Sanayi2,07-4,17-25,54
Umpaş Holding0,560,00-11,11
Uşak Seramik1,88-1,05-23,27
Utopya Turizm3,623,13-19,38
Uzertaş Boya0,94-17,54
Ülker Bisküvi20,660,785,03
Ünye Çimento4,650,0011,78
Vakıf Fin. Kir.2,060,00-0,96
Vakıf GMYO2,151,42-17,31
Vakıf Yat. Ort.1,230,82-13,38
Vakıflar Bankası5,82-0,17-14,03
Vakko Tekstil3,481,4618,17
Vanet Gıda2,220,91-30,63
Verusa Holding26,081,8013,79
Verusaturk Girisim2,31-0,86-2,12
Vestel9,13-0,8720,61
Vestel Beyaz Eşya10,820,7413,06
Viking Kağıt1,20-0,830,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,621,25-30,17
Yapı ve Kredi Bank.4,09-1,45-5,76
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,256,64-9,64
Yataş28,007,03-1,06
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,39-2,1132,41
Yeni Gimat GMYO12,02-0,25-3,86
Yeşil GMYO0,510,00-19,05
Yeşil Yapı0,52-1,89-49,02
Yeşil Yatırım Holding14,68-1,21-8,25
Yibitaş İnşaat Malzeme2.100,0016,39
Yonga Mobilya1.344,30-3,48462,70
Yünsa5,191,1715,33
Zorlu Enerji1,62-2,412,53


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

HABERE YORUM KAT