1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Burak Yılmaz İETT şoförünün üzerine yürüdü
Burak Yılmaz İETT şoförünün üzerine yürüdü

Burak Yılmaz İETT şoförünün üzerine yürüdü

8 Aralık günü İstanbul Nişantaşı'nda yaşanan olayda Burak Yılmaz, bir halk otobüsü şoförüyle tartıştı. Ardından aracından inen milli oyuncu, eliyle aracın kapısına vurdu. Otobüs durunca ise tartışma alevlendi.

A+A-

Burak Yılmaz'ın 8 Aralık günü bir İETT şoförüyle tartıştığı anların kamera kaydı ortaya çıktı. Görüntülerde güçlükle zaptedildiği görülen Burak Yılmaz'a otobüsteki diğer insanlar tepki gösterdi. Gerginlik, otobüsün yoluna devam etmesiyle son bulurken, tüm yaşananlar saniye saniye görüntülendi.

"Ne var ulan artist"

Görüntülerde trafikte seyreden aracın yanına yaya olarak yanaşan Burak Yılmaz, otobüsün camına vuruyor. Kapıyı açan şoför, Burak'a "Ne var ulan artist" diye sesleniyor. Sinirlenerek otobüse binen Yılmaz ise "Kime lan diyorsun sen. Babam yaşımda adamsın" diyerek şoförün üzerine yürüyor. Bu sırada koltuğun altından sopa çıkartan şoför, vurur gibi yaparak Burak'ı korkutuyor. Araçtan inen Burak Yılmaz ise kendisine sopa gösteren şoföre iyice sinirleniyor. Ünlü futbolcu vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışılırken, şoföre ise yolculardan destek geliyor.

Şoförden kapıyı kapatmasını isteyen yaşlı bir teyze, "Uğraşma şunla. Şimdi gençler böyle. Ne çekti kim bilir" ifadelerini kullanıyor. Bir başka genç yolcu da Burak Yılmaz'a tepki göstererek, "Oğlum utanmıyor musun kaç yaşında adamla böyle konuşmaya" diyor.

HABERE YORUM KAT