1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Burak Yılmaz krizi tatlıya bağlandı
Burak Yılmaz krizi tatlıya bağlandı

Burak Yılmaz krizi tatlıya bağlandı

Trabzonspor'da Burak Yılmaz krizi sona erdi. Tecrübeli futbolcu yaptığı açıklamada "Yaşanan olaylardan ve gündemi bu kadar meşgul etmekten dolayı çok üzgünüm fakat benim için bütün konular geride kalıp kapanmış ve asla açılmayacaktır" ifadelerini kullandI

A+A-

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun alacakları nedeniyle TFF'ye başvuran Burak Yılmaz'la ilgili düzenlediği basın toplantısının ardından başarılı golcüden sürpriz bir açıklama geldi. Burak, Başkan Ağaoğlu ile arasındaki sorunları sonlandırdığını ve bir daha açılmayacağını ifade etti.

Burak Yılmaz'ın konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

"Benim için bu konular kapanmıştır"

"Bu kadar üzücü olaylardan sonra sayın başkanımız Ahmet Ağaoğlu'nun konuya bu kadar güzel ve ılımlı yaklaşmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Yaşanan olaylardan ve gündemi bu kadar meşgul etmekten dolayı çok üzgünüm fakat benim için bütün konular geride kalıp kapanmış ve asla açılmayacaktır. Böylece üzücü olaylarla karşınıza çıkıp üzdüğüm, kırdığım, Büyük Trabzonspor taraftarımızdan özür diler, sevgi ve sabrınız için teşekkür ederim. Saygılarımla..."

HABERE YORUM KAT