1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Büyükşehir bir engelliyi daha sevindirdi
Büyükşehir bir engelliyi daha sevindirdi

Büyükşehir bir engelliyi daha sevindirdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde yaşayan Mustafa Kurtuldu isimli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

A+A-

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde yaşayan Mustafa Kurtuldu isimli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Akülü tekerlekli sandalyesi ile hayatın sosyal akışı içerisinde kendisine yer bulacağını söyleyen Mustafa Kurtuldu, engelli bireylere destekleri dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların toplumsal sosyal hayata katılımını kolaylaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gölmarmara İsmetpaşa Mahallesinde ikamet eden Mustafa Kurtuldu isimli vatandaşa da akülü tekerlekli sandalye yardımında bulundu. Akülü tekerlekli sandalye, Mustafa Kurtuldu'ya Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen tarafından teslim edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kendisine gösterilen ilgi ve destekler nedeniyle çok mutlu olduğunu aktaran Mustafa Kurtuldu, akülü tekerlekli sandalye için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Büyükşehir bir engelliyi daha sevindirdi

HABERE YORUM KAT