1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Büyükşehir yetkilileri Kula’da incelemelerde bulundu
Büyükşehir yetkilileri Kula’da incelemelerde bulundu

Büyükşehir yetkilileri Kula’da incelemelerde bulundu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kula'ya giderek Jeopoark Belediyeler Birliği'ne tahsis yapılması planlanan binada incelemelerde...

A+A-

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kula'ya giderek Jeopoark Belediyeler Birliği'ne tahsis yapılması planlanan binada incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin liderliğinde Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesi ortaklığı ile Kula merkezli kurulan Jeopark Belediyeler Birliği için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'u makamında ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle kurulan ve tescillenen Türkiye'nin ilk Jeopark Belediyeler Birliği için yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Gerçekleşen ziyarete Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı Funda Solak, Mali Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Uluturhan, Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil, Yaşar Coşkun ve Kula Koordinasyon İşleri Müdürü Önder Baştürk de eşlik etti.

Kula'nın projeleri de görüşüldü

Görüşmede Jeopark Belediyeler Birliği ile ilgili gündemi değerlendiren heyet, görüşmenin ardından birliğe yer tahsisi yapılması planlanan binada incelemeler yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi heyeti, Kula'da Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları ve yapılması planlanan projeleri de yerinde inceledi. Büyükşehir Belediyesi yönetim kadroları, Cumhuriyet Caddesi, Mevlana Caddesi ve Beylerevi'ni ziyaret etti. Başkan Tosun'un eşlik ettiği incelemelerde Kula'da yapılması planlanan projeler ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir yetkilileri Kula’da incelemelerde bulundu

HABERE YORUM KAT