1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Darbeci FETÖ mensupları Ankara Emniyet Müdürlüğünde
Darbeci FETÖ mensupları Ankara Emniyet Müdürlüğünde

Darbeci FETÖ mensupları Ankara Emniyet Müdürlüğünde

Darbe girişiminde bulunan silahlı terör örgütü FETÖ mensuplarının bir kısmı, Ankara Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

A+A-

Darbe girişiminde bulunan silahlı terör örgütü FETÖ mensuplarının bir kısmı,Ankara Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü binası önünde toplanan vatandaşlar darbe girişiminde bulunanların otobüslerle getirilmesi sırasında, "Polise uzanan eller kırılsın" sloganı attı ve tekbir getirdi. Bazı vatandaşların da otobüsün ardından koşarak bariyerleri aşıp emniyet binasına girmek istediği görüldü. Otobüse sopa, taş ve pet şişe atan kalabalık, polis tarafından dağıtılmaya çalışıldı. 

Vatandaşlar İstiklal Marşı okudu

Öte yandan, darbe girişiminde kullanılan tankların bir bölümü, polis ekiplerince Emniyet Müdürlüğünün bahçesine çekildi. Vatandaşlar, bu sırada, ellerindeTürk bayrakları eşliğinde İstiklal Marşı okudu.

Saldırının büyüklüğü ortaya çıktı

Ayrıca, darbe girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen saldırı sonrası ortaya çıkan görüntüler, saldırının büyüklüğünü de gözler önüne serdi. Saldırıların etkisiyle, Emniyet Müdürlüğünün camlarının kırıldığı, binanın yan tarafında bulunan üst geçidin de büyük oranda tahrip olduğu görüldü.

Tank otomobilin üstünden geçmiş

Bir görgü şahidi, Emniyet binasının bahçesinde bulunan ezilmiş haldeki birotomobilin darbe teşebbüsü sırasında binaya girmeye çalışan bir tankınaltında kaldığını belirtti.

Darbeci FETÖ'cüler spor salonunda bekletiliyor

Emniyet binasının önünde toplanan vatandaşlar, bina ve çevresinde meydana gelen tahribatı cep telefonlarıyla görüntülüyor.

Darbe girişiminde bulunan FETÖ mensuplarının, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Şube Müdürlüğündeki spor salonunda bekletildiği öğrenildi.

ASKİ su borularını tamir ediyor

Ayrıca, Emniyet Müdürlüğünün binasının önünde patlayan su borusunun tamiri için Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri çalışma yürütüyor.

HABERE YORUM KAT