1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Demirci’nin tehlikeli virajları tarih oluyor
Demirci’nin tehlikeli virajları tarih oluyor

Demirci’nin tehlikeli virajları tarih oluyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisa'nın Demirci ilçesine bağlı Kargınışıklar Mahallesi'ne giriş yolundaki tehlike oluşturan virajları kaldırmak amacıyla 30 metre yüksekliğindeki dağı yol yapmak için çalışma başlatıldı.

A+A-

Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçeye bağlı Kargınışıklar Mahallesi'nde çalışma başlattı. 90 derecelik açıyla 3 ayrı virajdan geçerek giriş yapılabilen Kargınışıklar Mahallesi'nin girişine alternatif bir yol kazandırmak için uzun zamandır çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahallenin girişinde bulunan 30 metre yüksekliğindeki tepeyi iş makineleriyle açarak yol olarak halkın kullanımına sunmak için çalışma başlattı. Vatandaşlar iş makinelerinin çalışmaya başlamasıyla çalışma alanına Türk bayrağı astı.

"Manisa sevdamızla dağları deldik"

Demirci'nin hemen her noktasında Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin çalışma yürüttüğünü belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "İlçemizin hak ettiği belediye çalışmalarını vatandaşlarımızla buluşturuyor olmanın mutluluğu içindeyiz. Kargınışıklar Mahallemizde de özellikle öğrencilerimizin kullandığı ancak trafik açısından büyük tehlike oluşturan virajların kaldırılması için ekibime gerekli çalışmanın yapılması talimatını vermiştim. Geldiğimiz noktada şükürler olsun, Kargınışıklar Mahallemizin girişine yeni bir yol kazandırıyoruz. Şimdiden mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah okullar açılmadan bu çalışmamızı tamamlar hem öğrenci kardeşlerimizin rahatlıkla okula gidip gelmelerini sağlarız, hem de vatandaşlarımıza rahat bir nefes aldırırız. Manisa sevdamızla dağları da delmiş olduk, hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Demirci’nin tehlikeli virajları tarih oluyor

Demirci’nin tehlikeli virajları tarih oluyor

HABERE YORUM KAT