1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Demirkol ihtiyaçları yerinde tespit ediyor
Demirkol ihtiyaçları yerinde tespit ediyor

Demirkol ihtiyaçları yerinde tespit ediyor

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kırsal ve merkez mahallerde Mahalle muhtarları ve birim müdürleri ile ziyaretlerini sürdürerek ihtiyaçları yerinde...

A+A-

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kırsal ve merkez mahallerde Mahalle muhtarları ve birim müdürleri ile ziyaretlerini sürdürerek ihtiyaçları yerinde tespit ediyor.

Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan, Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Bağış ile birlikte Sırrın Mahallesine bağlı Gürcütepe bölgesini ziyaret etti. Birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette Demirkol'u, Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara ve mahalle sakinleri karşıladı. Mahalle halkının da yoğun ilgilisiyle karşılanan Demirkol, Haliliye Belediyesi tarafından daha önce yapılan çalışmaları da inceledi. Gürcütepe halkının taleplerini dinleyen Demirkol, iletilerin çözümü için de birim müdürlerine talimat verdi.

Sırrın Mahallesi'ne bağlı Gürcütepe Kırsal Bölgesi'nde incelemelerde bulunduklarını söyleyen Demirkol, "Bugün Sırrın Mahallemizin Gürcütepe Bölgesinde incelemelerde bulunduk. Yapılan taziye evini inceledik. Ayrıca sokaklarımızı yollarımız inceledik. Gürcütepe halkına teşekkür ediyorum. Gürcütepe'ya biz geçmiş zamanlarda da çok geldik. Ben Belediye Başkanı olmadan öncede bu bölgeye çok geldim. Gürcütepe ile geçmişten gelen bir dostluğumuz var. Yine aynı şekilde belediye başkanı seçildikten sonra da çeşitli defalar geldik. Bu defa Gürcütepe'nin ihtiyaçlarını tespit ettik. Şimdiye kadar beklediğimiz içme suyu ve kanalizasyon şebekesinin bazı sokakların dışında bitmiş olduğunu gördük. Gürcütepe'sinde çalışmalarımız devam edecek. İnşallah çalışmalarımız belli bir düzeye geldiğinde yine halkımızla birlikte olacağız. Ayrıca Gürcütepe halkı Milli İrade ve Demokrasi nöbetlerinde bizi hiç yalnız bırakmadı" şeklinde konuştu.

Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara ise Demirkol'un mahallenin ihtiyaçlarını yerinde tespit ettiğini anlattı. Muhtar İbrahim Kara "Başkanımızın sayesinde Allah'ın izni ile Gürcütepe'nin ihtiyaçları giderilecektir. Başkanımız Fevzi Demirkol ve ekibine teşekkür ederim" dedi.

Demirkol merkez mahallelerde ise Bahçelievler Bölgesini ziyaret etti. Başkan yardımcıları Osman Uludağ, Mehmet Selim Polatkan ile Şair Şevket Mahalle Muhtarı Mehmet Cüneyt Görgün de ziyarete eşlik etti. Bahçelievler Bölgesinde esnafı ziyaret eden Demirkol, vatandaşların taleplerini dinledi.

Demirkol ihtiyaçları yerinde tespit ediyor

HABERE YORUM KAT