1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Demokrasi nöbeti kesintisiz sürüyor
Demokrasi nöbeti kesintisiz sürüyor

Demokrasi nöbeti kesintisiz sürüyor

Kayseri'deki demokrasi nöbetinin 19'uncu gününe Abdurrahman Dilipak ve Arslanbek Sultanbekov konuk oldu.

A+A-

Kayseri'deki demokrasi nöbetinin 19'uncu gününe Abdurrahman Dilipak ve Arslanbek Sultanbekov konuk oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 19 gündür aynı coşkuyla nöbet tutan Kayserililere teşekkür etti.

Demokrasi nöbetinin 19'uncu günü her akşam olduğu gibi Kuran-ı Kerim'in okunması ve dualarla başladı. Demokrasi nöbetine Büyükşehir Belediyesi'nin davetiyle Ünlü Kırgız Sanatçı Arslanbek Sultanbekov da katıldı. Bir konser veren Sultanbekov, meşhur Dombra şarkısını da seslendirdi.

Demokrasi nöbetine ilk günden itibaren kesintisiz katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de halkı selamlayarak Kayseri'de ilk günden beri coşkulu bir şekilde nöbet tutan hemşehrilerine teşekkür etti. Başkan Çelik, Kayseri'deki nöbete katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak'ı da sahneye davet etti. Türkiye'deki darbeler tarihinden söz eden Dilipak, 15 Temmuz darbe girişiminin en büyük farkının, Türk milletinin ilk kez darbe girişimcilerine karşı bizzat mukavemet göstermesi olduğunu söyledi.

Demokrasi nöbetinde daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, meydanı dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Çelik, vatandaşlarla sohbet ederek, ikramlarda bulundu.

Demokrasi nöbeti kesintisiz sürüyor

Demokrasi nöbeti kesintisiz sürüyor

HABERE YORUM KAT