1. HABERLER

  2. ASAYİŞ

  3. Didim’de hırsızlar Diyanet Vakfı şubesini soydu
Didim’de hırsızlar Diyanet Vakfı şubesini soydu

Didim’de hırsızlar Diyanet Vakfı şubesini soydu

AYDIN -Didim'in en büyük camisi olan Merkez Camiinin alt kısmında yer alan Türkiye Diyanet Vakfı Didim Şubesine giren iki hırsız, 3 bilgisayarı alarak ortadan kayboldu.

A+A-

Didim'in en büyük camisi olan Merkez Camiinin alt kısmında yer alan Türkiye Diyanet Vakfı Didim Şubesine giren iki hırsız, 3 bilgisayarı alarak ortadan kayboldu. Güvenlik kameralarına yakalanan hırsızların yakalanması için polis çalışma başlattı.

Yeni mahalle sınırları içerisindeki Merkez Camii hırsızların son yeri oldu. Caminin alt kısmında yer alan Türkiye Diyanet Vakfı Didim Şubesine bir araçla camiye gelen hırsızlar şubede bulunan 3 adet bilgisayarı alarak ortadan kayboldu. Hırsızlık anı caminin güvenlik kameralarına yansırken, olayı fark eden Merkez Camii İmamı Mehmet Beyaz durumu polise bildirdi.

Hırsızlar güvenlik kameralarınca teşhis edilirken, Camii imamı Mehmet Beyaz kamera görüntülerini de kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşarak hırsızların yakalanması için çağrıda bulundu. Görüntülerde, otomobille camiye gelen iki kişinin, etrafı gözetleyerek odaya girdiği ve üç bilgisayarı alarak olay yerinden hızla uzaklaştığı görüldü. Kayıplara karışan hırsızların bulunması için Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

Didim’de hırsızlar Diyanet Vakfı şubesini soydu

HABERE YORUM KAT