1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dilber artık başarılı bir iş kadını
Dilber artık başarılı bir iş kadını

Dilber artık başarılı bir iş kadını

22 yaşına kadar hiç deniz görmedi ve doğduğu şehirden hiç ayrılmadı. Zorlu hayat şartları dışında büyük hayalleri olan Dilber Eryürük, bugün Türkiye’nin birçok şehrini gördü, hatta yurtdışında birçok ülkeyi ziyaret etti.

A+A-

QNET kadın girişimcileri destekleyen yapısı ile gelir ve zaman planlaması yapmadan bünyesine dahil olan bağımsız temsilcilerin hayata bakış açılarını değiştiriyor. Yetenekleri destekleyen, birçok insana cesaret veren, esnek çalışma şartları ve kazançları ile gün geçtikçe büyüyen QNET ailesinin başarılı isimlerinden Dilber Eryürük hayalleri gerçekleşen başarılı bir girişimci. Geçim sıkıntıları ve hayalleri arasında çıkmaza girdiği anda tanıştığı yeni işinin hayatını nasıl güzelleştirdiğini anlatıyor.

 

“Uzun yıllar günün aynı saatinde çalışmak zorunda olan ve işinde gösterdiği performansı maddi ve manevi olarak karşılamayan bir meslek sahibiydim. Zaman hızla geçiyordu ve ben hayallerimin çok uzağındaydım. Tam bu noktada doğrudan satış sektörü ile tanıştım. Beni cezbeden en büyük nokta, kendi zamanımı yönetmemdi, QNET bana farklı bir hayat ve felsefe sundu. Önceden ay sonunu nasıl getireceğimi düşünürken şu anda istediğim evde oturuyor, kendi arabamla istediğim yere gidebiliyorum. Çocukluğumda hiç görmediğim deniz artık bana çok yakın, hatta başka şehirler ve ülkeler de’ diyen Dilber; Türkiye’de pek çok kadının hayal ettiği hayatı yaşıyor.

Gelir durumunu kendi satış ve pazarlama tecrübesi ile değiştiren, çıktığı yeni yolculuğunda kendine güvenen, güçlü ve mutlu bir kadın olan Dilber Eryürük hayal ettiği hayatın gerçekleşmesinde kendini destekleyen ve ona inanan QNET gücünün bir parçası olmaktan son derece mutlu.

 

QNET Hakkında

QNET, Avrupa ve Amerika'dan aldığı doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Dünya çapında 10 milyona yakın bağımsız temsilcisiyle 100’e yakın ülkeye ulaşan QNET, 2010 yılında Türkiye’ye adım attı. Bugün QNET Türkiye, 135 bin bağımsız satış temsilcisinden oluşan güçlü bir networke sahip. Doğrudan satış sektörünün en önemli listeleri arasında gösterilen 100 Solid Top MLM Companies listesinde yer aldı. 2015 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsor olan QNET, Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur.QNET Türkiye, 2014 yılında 8. Süper Kupa karşılaşmasının sponsorluğunu üstlendi; aynı zamanda TEGV, Koruncuk ve TOÇEV vakıfları ile işbirlikleri gerçekleştirdi. 2017 yılı Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Voleybol Takımı sponsor olan QNET Türkiye, 2018 yılı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı sponsorudur.

'Dünyaya değer katmak için kendini geliştir' felsefesi ile hareket eden QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Bernhard H Mayer saatleri, HomePure Nova su arıtma cihazı, Airpure hava temizleme cihazı, Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Swiss e Learning Institute uzaktan eğitim platfomu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır

HABERE YORUM KAT