1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Doğa Okulları satıldı! Yeni sahibi ise...
Doğa Okulları satıldı! Yeni sahibi ise...

Doğa Okulları satıldı! Yeni sahibi ise...

Doğa Okulları’nın tamamının satıldığı açıklandı. Yüzde 100 hissesi için nihai satış anlaşması 20 Ağustos 2016 tarihinde imzalandı

A+A-

Satış işlemi, Metal Yapı konut ile Fethi Şimşek ve Turkven tarafından danışmanlık verilen yabancı yatırımcılar arasındaki anlaşmanın imzalanmasıyla sonuçlanmış oldu.

Doğa Okulları kurucusu Fethi Şimşek yaptığı açıklamada, “Kurup yıllardır itinayla büyüttüğümüz okulumuzu bu kıymetli ve hayırsever işadamına devretmek bize gurur veriyor. Doğa Okulları yıllardır başarıyla taşıdığı liderlik bayrağını, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden birinin kurucusu ve sahibi olan Ömer Saçaklıoğlu ile daha yükseklere taşımayı hedeflemektedir” dedi.

ÖMER SARAÇLIOĞLU KİMDİR?

1980 yılından beri gayrimenkul geliştirme konusunda Metal Yapı Konut şirketiyle faaliyet gösteren Ömer Saçaklıoğlu, özellikle üst segment eğitim kampüsleri, ofis, rezidans, AVM ve otel konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Yakın geçmişte birçok projeyi tamamlayan Metal Yapı Konut’un şu anda devam eden projeleri de bulunuyor.

HABERE YORUM KAT