1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Doğan Holding'de arama: 2 gözaltı!
Doğan Holding'de arama: 2 gözaltı!

Doğan Holding'de arama: 2 gözaltı!

Polisler sabahın erken saatlerinde Doğan Şirketler Grubu Holding'ine ait Üsküdar'da bulunan merkez binasında arama yaptı.

A+A-

Doğan Holding'in Üsküdar'daki merkez binasına polis sabah saatlerinde operasyon düzenlendi. Operasyonda 2 kişi gözaltına alındı. Doğan Holding bu sabah yapılan aramalarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

DOĞAN HOLDİNG'E FETÖ ARAMASI

Gelen ayrıntılara göre polis ekiplerinin arama yapmasının sebebi tutuklanan Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu hakkında yürütülen FETÖ/PYD soruşturması olduğu belirlendi.

DOĞAN HOLDİNG KAP'A AÇIKLAMA YAPTI

"Bu sabah şirketimiz Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut Yücel'in ve eski yöneticimiz Yahya Üzdiyen'in, daha önce Ankara Temsilcimiz Barbaros Muratoğlu'nun tutuklanmasına neden olan soruşturma kapsamında ev ve ofislerinde arama yapılmış ve kendileri gözaltına alınmıştır. Söz konusu arama işlemi sadece adı geçen yöneticilerimizin şahsi çalışma ofislerinde yapılmış olup şirketimiz ve bağlı ortaklıklarının faaliyetlerini etkileyen herhangi bir durum bulunmamaktadır. Şirketimiz ve bağlı ortaklıkları faaliyetlerine aynen ve kesintisiz olarak devam etmektedir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olduğu takdirde ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır."

HABERE YORUM KAT